» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Shko poshtė

Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 13:53

Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 14:07

Kam menduar se eshte shume e bukur dhe e lumtur ,por nuk eshte ashtu si duket para se me provu ,nganjeher eshte e hidhir si helmi dhe e keqe si plumbi qe te plagos keq e te len plag ter jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 26 Feb 2010, 14:48

Kma menduar qe qenka shume interesante puthja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Anhela prej Fri 26 Feb 2010, 14:49

Kam menduar shum cka ......por kur u dashurova mendoja t'mos me dali ndonje problem se nuk dua ta humbas,kte ndjenje!

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 9930
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga deti prej Fri 26 Feb 2010, 15:19

se dashurite jane sikur ne filma... por ne te vertete nuk jane (me pak perjashtime).
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 14:08

Ehh e kam menduar thjesht si nej gje shume te bukur dhe te lumtur ,dhe se kam pas iden se dashuria te sjell vuajtje shpirtrore,thyrje zemres,lot,ne te vertet mesova se te dashurohesh duhesh te jesh teper e fort te te perballosh qdo sakrific qe te pret qdo lot dhe buzeqeshje ta dish si ta presish kur te nalosh dhe kur te ecesh!!"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 14:50

Jo asnjehere s'kam menduar

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 15:47

se esht nje ndjenje unike dhe e paster e cila ja vlen ta perjetosh te pakten nje here ne jete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:31

Jo asihere

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:37

si do jete ajo nate
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:38

Kurr nuk mund te mendosh per nje gje qe nuk e ndjen dhe nuk di as te mendosh pa shijuar ndjenjen e saj mendimet vine pas dashurise keshtu une e mendoj dhe e kam bere

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:41

por e sheh jashte,cifte duke u puthur,levizje,prekje etj,ndonese se ke provuar si esht por tera keto qe shikon te bejn te mendosh bukur per dashurine e te ndjesh dicka
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:43

Arjana shkruajti:por e sheh jashte,cifte duke u puthur,levizje,prekje etj,ndonese se ke provuar si esht por tera keto qe shikon te bejn te mendosh bukur per dashurine e te ndjesh dicka
Po amo keto jane joshje dhe simpati jo dashuri sepse ti puthjet a atyre qe shef nuk i shijon

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Arjana prej Tue 08 Jun 2010, 16:48

oo naki si sheh nje gatim te mire e te bie ere e do ta provosh se te shijon te terheq keshtu esht e dashuria mendoj une,atehere cdo te thuash se ne ate moshe smendoje per dashurine ti as qe dije se egzistonte apo
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:49

Lesh kam menduar

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:52

Arjana shkruajti:oo naki si sheh nje gatim te mire e te bie ere e do ta provosh se te shijon te terheq keshtu esht e dashuria mendoj une,atehere cdo te thuash se ne ate moshe smendoje per dashurine ti as qe dije se egzistonte apo
Arjana nuk ka te bej me eren yllo cfar nese them une tani se shijoj dashurin tende psh eshte ndjenje kjo e ? Apo thjesht eshte nje imagjinat apo deshire. Nese do e shkruaja nje replike per dashurin pas nje takimi ose nje shoqerimi me ty atehere do te kisha te drejte te thoja se ndej dhe paramendoj per dashurine tone. me kuptove

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare keni menduar per dashurine para se te dashuroheni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi