» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Shko poshtė

Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 27 Feb 2010, 12:31

C'mendim keni per kete teme?
Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tu
aj?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 02 Mar 2010, 14:17

morali,,,,,,,injoranca,,,,,?

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10346
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 19 Mar 2010, 16:55

Arroganca, indiferenca, perpjekja per kthimin pas te rrotes se kohes, dhe jetesa me shume per boten se per veten.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10988
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga deti prej Fri 19 Mar 2010, 17:04

Dyfytrėsia
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 20 Mar 2010, 16:04

menyra per te rene ne sy dhe karakteri dobet.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga anea prej Sat 20 Mar 2010, 22:26

genjeshtra
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9177
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 07 Apr 2010, 11:36

Kur nderron maskat sipas konjukturave te rastit.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Apr 2010, 11:39

Mbajtja e maskes nje kohe te gjate, e cila me kalimin e kohes i behet fytyre !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 11 Apr 2010, 01:00

sjelljet e tij,mosmirnjohja,hipokrizia ,jan vepra qe zhvlersojne kedo

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10534
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 17:50

hipokrezia edhe zilia qe ka

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 16:00

Mohimi i vetvetes duke u munduar te jete dikush tjeter me i mire.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 May 2010, 17:19

sikur e kam thene me siper

hipokrezia edhe zilia qe ka

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 May 2011, 13:20

Dyfytyrshi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Interesant prej Thu 12 May 2011, 10:28

moskorrektesia ne intelekt dhe veper
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga benita krusha prej Thu 12 May 2011, 16:31

ka shume rendesi pershtypja e pare se si perfitohet por gjithmon zhgenjimi ndaj dikujt e ben imazhin e tij para syve te tu si diqka shume e vrazhde. zhgenjime ka nga me te ndryshmit por si shembull per vete them se ne syte e mije nje imazh zbehet ne momentin kur e zbuloj nje genjeshter nga ai person. sidomos nese e kam njohur per njeri te besueshem nuk ka gje me zhgenjyese...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8723
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 04 Jun 2011, 13:17

Dyfytyrsia edhe shoqeria me e futur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Sat 04 Jun 2011, 13:40

aroganca dhe fjalit urdhnuse
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 16:19

Kur ne sy te njerezve mundohet te shet trimeri
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 14 Sep 2011, 11:03

Te qenit i parafinuar.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga stralli prej Wed 14 Sep 2011, 12:42

...Megalomania e tij.....
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9134
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Sep 2011, 01:02

Morali

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga deti prej Thu 15 Sep 2011, 08:23

...dhembshuria dhe meshira... njeriu pa keto ndjenja i humb ngjyrat dhe ngelet bardh e zi.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga stralli prej Thu 15 Sep 2011, 10:46

....Mediokriteti...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9134
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Sep 2011, 16:16

Llapaqenia qe flet per tjetrin kur je vete me zi Razz

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga deti prej Fri 16 Sep 2011, 12:16

verberia e atij qe nuk deshiron te shohė...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 13 Oct 2011, 18:14

Kur behesh nje njeri tjeter atehere te humbe imazhi dhe je larg jetes reale natyrore qe sic te ka krijuar natyra,dhe ju miq qe ju kam ketu ne rastet me ve veshtira mos u dorezoni per asgje, Mendo larte dhe je larte, mendo thjeshte dhe je i/e thjeshte, merru me vepra te mira dhe njekohsisht do e kesh shperblimin e merituar.!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 14 Oct 2011, 14:58

Zbehja e imazhit te nej personi ne syt emi vjeen nga sjellja gjithqka qe lidhet me erspektin e njeriut esht sjellja ku jeta esht me respekt duke i mirsjell..
ne qoftese nuk sillet mir nje i ri me nje te moshuar ne rrug, ne autobus, apo kudo qoft takimii ketyre dyve nese i riu nuk ka repsket per te moshuarin mu aty zbehet imazhi ky ke nje shembull me plakun...
ne qoftese nje mashkull nuk sillet mir me nej grua, ku djaloshi rri i ulur ne ulsen e autobusit e ndersa gruaja valvitet ne kemb her ne te djath e her ne te majt nga rruget e kqia qe jan tek nee,, e nuk ja leshon ulsen gruas a nuk do te zbehet imazhii ne kete situat mormal qe po.....

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10346
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Katilja prej Mon 18 Feb 2013, 17:03

interesesi edhe injoranca

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7111
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2014, 18:25

Shpifjet, arroganca, injoranca ,thashethemt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Mar 2014, 18:38

Kendohet nje kenge " Miremengjesi Interesi " por nuk e di kush e kendon  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Mar 2014, 20:01

Naki shkruajti:Kendohet nje kenge " Miremengjesi Interesi " por nuk e di kush e kendon  Very Happy
Pyete Smajl Puraj te tregon Textin nese nuk e di mir Si esht Kenga .... Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Thu 06 Mar 2014, 20:18

shpifjet interesi  dhe tashethane
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Dardania prej Tue 13 May 2014, 18:03

Kotelja shkruajti:Kur nderron maskat sipas konjukturave te rastit.

S“do Koment me Shum .... Respekte Kotelja....
Sepse ne Kohet e Soteme jan ber Vetem kur ju duheni doemos ateher ju bie ndermend per ju.... Perndryshe jo Sace kan Ardhur ne at Pozit deri  mbas Serbeve te vrapojn .... No Comment....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Tue 13 May 2014, 20:35

interesi  jo rrespekt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 31 May 2014, 12:00

Dyftyrsia.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Sat 31 May 2014, 17:14

URREJTJA
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Eidisi prej Tue 03 Jun 2014, 22:34

Urrejtja edhe Fallsiteti qe tregon sy  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6209
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Tue 03 Jun 2014, 23:17

kokforcia
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga epanjohura prej Tue 03 Jun 2014, 23:31

Njeriu qe nuk eshte vetevetja,humb te gjitha vlerat e njerzimit tek une

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5645
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga albi prej Wed 04 Jun 2014, 14:36

sjellja jo e mire ne shoqeri
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare e zbeh imazhin e nje njeriu ne syte tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi