» Cila ėshtė miqėsia sot?
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Geri (7161)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
lolita (6766)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Annika (6751)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
albi (3377)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_lcapNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Voting_barNese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Vote_rcap 


Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Faqja 3 e 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 10 May 2008, 11:18

A naki naki , pse se mban fjalen mer.
sa hy une op naki Very Happy
ske faj lale o e mire shume kjo morena sidomos te kjo foto se te te tjerat kishte dal si shtriga te borbardha hahhahahhahahaaaaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 May 2008, 12:02

hahahahahahahaha ky lart Shocked do hahahahahaha ehe
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 10 May 2008, 12:07

do ti haj syckat kesaj lart, dhe ndonje gje tjeter, po me radh. hahaaaa
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Sat 10 May 2008, 12:41

geek
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Sat 10 May 2008, 12:53

Mad :12098:
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Sat 10 May 2008, 12:57

ehe ehe
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Sat 10 May 2008, 13:02

Evil or Very Mad Shocked cherry 8) jam romantik me antaret
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 12055
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 10 May 2008, 17:55

Shocked Sleep geek Neutral
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 May 2008, 18:47

8) ti me larte do ta dergoja nje :puthje: po e kam Razen me larte e nuk guxoj confused

firma.................................................................................................................................................................................
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image110Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Bb_net10Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 10 May 2008, 19:55

Nqs ti do ishe i dashuri im mmmmmmmm Shocked
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga 666 prej Sun 11 May 2008, 02:26

po une ? Very Happy:D kis
666
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 12183
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Sun 11 May 2008, 10:30

Shocked
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Sun 11 May 2008, 11:41

nuk di a do u pelqej dashuria ime per ju antaret por une po mundohem ta shpreh me kto ikona qe kam ktu

Evil or Very Mad Shocked Sleep cherry geek :(88*): :tongue0023: kto jan nuk mundem me sepse nese do kishte do tua kisha shprehur dashurin ne maksimum
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 12055
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Sun 11 May 2008, 14:20

ket siper pleas
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Naki prej Sun 11 May 2008, 14:22

Ti siper nga sot as kam orlin mbi koke e quajtur - Raza duhet te jeme me i kujdeshem 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image110Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Bb_net10Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga MANDI prej Sun 11 May 2008, 14:23

gresa shkruajti:ket siper pleas

nuk e njohe fare kete fjal une
une eci perpara dhe nuk shoh apo degjoi se cthon te tjeret
avatar
MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 12055
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Sun 11 May 2008, 14:25

Naki shkruajti:Ti siper nga sot as kam orlin mbi koke e quajtur - Raza duhet te jeme me i kujdeshem 8)

heeeeee bounce
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga mirela prej Mon 12 May 2008, 00:14

KJO LART ESH SHUM E MIRE TE KAM MOTER GRESA ehe

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12470
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga ylli prej Mon 12 May 2008, 01:33

kjo larte e' mir eshte por kerkon shum pu
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12083
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 12 May 2008, 15:16

Ky laret si gjithmon i mire ylle
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 12 May 2008, 16:12

kjo lart eshte fiks per mua Very Happy
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga mirela prej Mon 12 May 2008, 19:07

ky lart sla goce pa ja kerku 8) 8) Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12470
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 10:34

mirela shkruajti:ky lart sla goce pa ja kerku 8) 8) Very Happy Very Happy
hahahaaaaaa
tu poqen frutat ty se po pres une hahaaaaa:)10(: (***) (***) No No No No No No No No
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 12:55

Cfar ke kerku ti gocave me nr e kembes cfar ben keshtu mo une mendova se ishe i mire ti ketu siper meje ik zbrit poshte nuk te du me lart 8) Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga ylli prej Tue 13 May 2008, 13:17

KJO lart si shpirt
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12083
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 13:30

Zemera_e_thyer shkruajti:Cfar ke kerku ti gocave me nr e kembes cfar ben keshtu mo une mendova se ishe i mire ti ketu siper meje ik zbrit poshte nuk te du me lart 8) Neutral Neutral
ja zbrita :clown:
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 13 May 2008, 13:34

ky siper nje sjok te mir
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Naki prej Tue 13 May 2008, 15:14

gresa shkruajti:ky siper nje sjok te mir
O nese e ze kete me larte ja tregoj kesaj sjokin une 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image110Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Bb_net10Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Tue 13 May 2008, 15:33

ha ha haha
Ky lart kond e shtin ne dore, paq i ka punte Very Happy :(88*):
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Tue 13 May 2008, 17:13

danc danc
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zogi prej Wed 14 May 2008, 07:56

:puthje:
Zogi
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 12642
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Adisa prej Wed 14 May 2008, 08:16

:(88*):
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13324
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 May 2008, 08:18

kjo lart me cmeni vetem cfryn , ec i here ketu gresa se te kallzoj une scratch
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:25

Shocked Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14763
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 10:54

Kotelja shkruajti:Shocked Shocked Shocked
ka plas dashni e madhe per mu eee
ta prish une ty zemer Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked (***)
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 13:34

Qyqa ngelen njerzit duke u raf nga dashnia e modhe mos mer memaliaj se je djal mos gjuj respekte per femren sa i pa zemer je me une po ri urte se kam frik nga druni 8) po mqs te pelqen druni ty po te jap edhe une me Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 May 2008, 13:38

Ahhh kjo larte e di veht kis scratch
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14726
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 13:40

Po ti a e di qe te kam shume te mire cfar te bej qe nuk te kam ketu se e dije ti cfar te gjente :puthje: :puthje: :puthje: :tongue0023:

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 13:48

une zemer mund te hyj te njerzit qe i respektojn femrat ndoshta me shume se cduhet.
po ja qe ka forma forama per ta shprehur dashurin Very Happy Very Happy .
po dhe ty ta ka pak qefi me duket per pak dashuri Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked hahahahahahahaaaaaaaaa Razz
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13055
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 13:51

memaliaj shkruajti:une zemer mund te hyj te njerzit qe i respektojn femrat ndoshta me shume se cduhet.
po ja qe ka forma forama per ta shprehur dashurin Very Happy Very Happy .
po dhe ty ta ka pak qefi me duket per pak dashuri Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked hahahahahahahaaaaaaaaa Razz

hahhaahahahahah po ku ka gjo pa dashni me po ti paske forme interesante me e shprehur dashnin me lal qyqa jo jo nuk te du hiqe nga menja nuk je per muve 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
Zemera_e_thyer
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 12291
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj? - Faqe 3 Empty Re: Nese ky/kjo do te ishte i/e dashuri/a juaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 21 Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi