» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Shko poshtė

Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 09 Mar 2010, 18:11

Ne cfare menyre duhet te sillemi per te realizuar ate qe duam, duhet te rezistojme per te treguar se deri ku mund te arrijme, apo duhet te luftojme per te ndryshuar ate realitet ku bejme pjese, pavaresisht se sa e vogel do te ishte perpjekja jone?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 19:06

Nje shpirt luftarak ka dhe rezistencen brenda.Nje shpirt jo luftarak i mungon rezistenca.Te rezistosh do te thote te vazhdosh , ndersa nje shpirt luftark te vazhdosh te jetosh duke mesuar shume mbi jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 09:54

Njė shpirt luftarak dhė rezistues sigurisht tė luftosh do tė thot tė rezistosh ,nese nuk kemi forc tė rezistojm humbet forca dhė e luftimit,lufto rezisto dhė gjithmon fito.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 15 May 2010, 22:42

Me teper shpirt luftarak , ky ne vetvete e perfshin rezistencen ne nivelet e mosdorzimit dhe luftes kundrejt cdo frustracioni dhe ne rastet kur ky i fundit eshte i hiperbolizuar

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:09

luftarak gjithmon njerzit e atill luftojn nket jet mizore jo ato qe rezistojn se kan tgjat ti mbijetojn me shum jetes e fatitttt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me nje shpirt luftarak apo rezistues?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi