» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Alfabeti i Dashurisė "

Shko poshtė

"Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 12 Mar 2010, 00:03

Shkruaje Emrin tend ne aflabetin e dashurise..

A -E don me zemer
B -Besnik /e esht
C -Bukurosh/e esht
Ē .....?
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
Ė- Han e pin veq per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T -Te pelqen trupi i saj /tij
TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH -Nuk beson
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 12 Mar 2010, 00:10

me falni se diqka sun po i bije ne fije po due me rriten pak shkrimon po nuk po muj ishalla e ndreq dikush prej adminav respetk per ju Sad
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010, 09:55

Mendoj se tani eshte me mire Very Happy ....
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga SamkaQika prej Fri 12 Mar 2010, 23:50

interesant shkruajti:Mendoj se tani eshte me mire Very Happy ....
Flm ideruarr mir asht keshtuuuu
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Naki prej Sat 13 Mar 2010, 00:34

bera nje testim te ketij alfabeti flm SamkaQika

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 13 Mar 2010, 00:39

S -Ka deshir me pas fotogarfin tende A -E don me zemer M -Qan kur nuk del ne takim K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur A -E don me zemer Q -Te ndjek mbas I- Mendon me kalu me ty K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur A -E don me zemer
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 09:15

P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
I- Mendon me kalu me ty
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
C -Bukurosh/e esht
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
SH- Deshiron met pas ne qetsi
A -E don me zemer
ky qenka alfabeti i emrit tim
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 13 Mar 2010, 09:23

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
H- Ka deshir met ndegju kur fol
A -E don me zemer
M -Qan kur nuk del ne takim
I- Mendon me kalu me ty
U- Ti edon por nuk ja tregon


disi pa kuptimt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Interesant prej Sat 13 Mar 2010, 10:54

I- Mendon me kalu me ty
N- Rrin e vetmuar dhe mendon per ty
T -Te pelqen trupi i saj
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
R -Te lyp ne ēdo ane po ste gjen dot
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
A -E don me zemer
N- Rrin e vetmuar dhe mendon per ty
T -Te pelqen trupi i saj


ja bre ... :thinking: ... a bash qeshtu po i bika a :thinking:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 10 Jul 2010, 10:27

E-Tranohet kur te shef por nuk te tregon

D-Deshiron me fol me ty

A-E don me zemer

SH-Deshiron met pas ne qetsi

U-Ti edon por nuk ja tregon

R-Te lyp ne ēdo ane po ste gjen dot

U-Ti edon por nuk ja tregon

A-E don me zemer

R-Te lyp ne ēdo ane po ste gjen dot


firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11638
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:27

J -Eshte gjeloz/e
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
T -Te pelqen trupi i saj /tij
M -Qan kur nuk del ne takim
I- Mendon me kalu me ty
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
A -E don me zemer

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga benita krusha prej Wed 12 Jun 2013, 09:59

B -Besnik /e esht
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
I- Mendon me kalu me ty
T -Te pelqen trupi i saj /tij
A -E don me zemer

K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
U- Ti edon por nuk ja tregon
SH- Deshiron met pas ne qetsi
A -E don me zemer

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8816
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 13:13

E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
A -E don me zemer
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
H- Ka deshir met ndegju kur fol
U- Ti edon por nuk ja tregon 
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
A -E don me zemer
Cool

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5738
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Alfabeti i Dashurisė "

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi