» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me ēfare e kaloni kohen e lire

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 09:35

pershendetje baca adem edhe ishalla sa me mir e kaloni pleqerin e per rryma nuk ke faj se shum e kan tepru te pershendes perzemersisht ty me gjith familjen tende bac i nderuar se edhe une kohen me se shumti e kaloi me lexime edhe muzik


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 04:24

kohen e lire me cka jo ,me cdo gje e kaloj nuk kam dit qe me beht monotone ,keshtu spo dije kah te ja filloj ndoshta kam femijet njiher afer dhe nuk kam si mos te dije ta kaloj kohen e lire .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Musafir prej Sat 29 Dec 2007, 10:24

Kohen e lire neper forume , nganjeher dal per kafe me shoke por zakonisht ne net me shum vap

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 15:16

koha elire kalohet si mos me mire ,cfar te besh kur punon qe je i zen e se gjen kohen e lire ,por kur je i lire gjithemon ke mundesi ne forma te ndryshme ta kaloshe ,ne forume ,ne shoqeri ,ne familje ,ne lexime ,ne sporte .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga ejona prej Sat 29 Dec 2007, 15:48

Pune dhe pran kompjuterit shume rralle dal neper kafene nu i adhuroj shume
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11883
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Dec 2007, 20:22

Tere diten pran kompjuterit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 20:23

mire eke ti naki ka raste qe pc rrin ndez ter diten por nuk jemi prane tije .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 21:39

shume pak kam kohe te lire tash per festat e fundvitit mora pushim dhe me duhet te mesoj pas te merkures. Kur kam kohe te lire e shfrytezoj pak per forumet dhe pak me shoqet dalim

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12191
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 22:10

kam kohe shum te lire shum here ebej edhe naten te lire ,se skam obligime .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 09:53

Per momentin kam koh te lire se me pushime ,po kohen e lire e shfrytezoj te dal me shoqerin
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga dano prej Sun 09 Mar 2008, 07:45

Kohen e lire e kaloj me kompjuterin sepse kam ron mrena Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11467
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Guest prej Tue 11 Mar 2008, 09:08

kohen e lir kohen e fundit ja kushtoi me se shumti forumit


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Adisa prej Wed 12 Mar 2008, 13:35

ashtu motrushe edhe une si ti kohen e lir ne forum e kaloj
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12487
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga beri prej Wed 12 Mar 2008, 13:37

kohen e kir e kaloj tu mendu per gresen se e du shum
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11562
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Dukagjini prej Wed 12 Mar 2008, 19:30

sa i perket kohes se lire mendoj qe me shume e kaloj duke lexuar vepra te ndryshme letrare dhe njashtu dhe kompjuteri hyn ne kete rang pasi qe pa kompjuterin dhe telefonin mobil nuk do e kisha paramendu jeten ha ha ha.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11712
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 21 Mar 2008, 16:51

per momentin ketu e kaloj kohen e lire se jam me pushimet e pashkeve edhe nuk du me mesu dua ta kaloj kohen pak me ju
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 18:05

e kush ka koh te lir po zakonisht jam pran pc 8)ps... dano kush te shtyni re Very Happy
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11633
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Dukagjini prej Fri 21 Mar 2008, 18:15

Duke ngrene burger dhe duke pire coca cola hahahah
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11712
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga triniti prej Wed 02 Apr 2008, 23:25

varet mo, nga sa kohe te lire kam Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Musafir prej Thu 03 Apr 2008, 08:01

te shumten e kohes te lire e kaloj ketu ne forum...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga zymer prej Mon 21 Apr 2008, 03:12

prej se me keni dhene guximin te shkruaj, jam ketu,pran jush
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11777
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 09:01

me se shumti ketu me ju pran pc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Musafir prej Mon 21 Apr 2008, 09:04

ketu ku tjeter Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 17:24

Me Razen ne Liqe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga ylli prej Tue 22 Apr 2008, 23:24

po kam plot gjera ta kaloj kohen e lir
por pak nga kjo koh e shtyj ketu
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11246
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga stupenda prej Mon 05 May 2008, 16:30

Kohen e lire kudo, shooping mbi te gjitha kur kam leke
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11529
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga ylli prej Mon 05 May 2008, 18:03

ketu ne forum shumicen ,, dhe pjesen tjeter me shoqeri
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11246
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga memaliaj prej Fri 16 May 2008, 15:59

me palester, futboll, femra, alkol fundjav, pune personale (projektim lokale kryesisht) , shoqerin, forum.
nuk llogaris ketu punen punen fikse 8 ore ne dite.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:30

Duke lujt bastore gjithe diten puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 15:59

Kotelja shkruajti:Duke lujt bastore gjithe diten puc
ou bravo
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 07:58

Shumicen e kohes te lire ketu Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Tue 20 May 2008, 14:08

perpiqem te kap noj gjo puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 14:12

kotele pse sme kap mua Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Tue 20 May 2008, 14:14

duhet te hulumtoj gjahun pak fest

nuk me pelqen te mjegullohem nga dyshimet danc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13926
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 14:16

Kotelja shkruajti:duhet te hulumtoj gjahun pak fest

nuk me pelqen te mjegullohem nga dyshimet danc
hahhahahahaaaaa ec pra me hulumto ,
jam i gjithi i yti. fol ne pv per ndonje gje me te detajuar fest
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 22:36

Me shoqerin ne lokal a xhiro ne qytet
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga summer spell prej Tue 07 Apr 2009, 18:51

Duke dal me shoqerine

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11948
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Apr 2009, 19:10

ne pune punoi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2009, 19:25

80% para pc dhe punes ne ambinetin familjar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Voglushja prej Tue 07 Apr 2009, 19:28

Para pc No

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi