» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me ēfare e kaloni kohen e lire

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Lukja prej Tue 13 Oct 2009, 13:34

Pak kam koh te lir por ate qe e kam e shfrytesoj duke lexuar, shkruar, dhe pak ne forum.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10987
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Drini prej Tue 13 Oct 2009, 13:42

Shkruaj poezi, notoj neper internet, shikoj TV!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga olsaaa prej Tue 13 Oct 2009, 17:29

shkruaj poezi rri ne pc dal gjiro e kshtu

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga bora prej Tue 13 Oct 2009, 18:43

kohe te lire nuk kam shume dhe ate e shfrytezoj qe te pushoj nje cik
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10561
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Geri prej Tue 13 Oct 2009, 22:41

Per kaffe. ose ne shpi neper forume
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga katunari prej Wed 14 Oct 2009, 00:42

ne münchen sport ose dimrit ne skim
avatar
katunari

Postime : 19
Kyējet nė forum : 9478
Regjistruar mė : 09/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga olsaaa prej Wed 14 Oct 2009, 00:49

me nje kafe me shoqri

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11248
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Tue 03 Nov 2009, 14:25

Duke thyer rregullat.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Voglushja prej Tue 03 Nov 2009, 14:35

Lexoj diqka ose futem ne net

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga krayzi prej Tue 03 Nov 2009, 17:55

Ndonjeher luaj shah e ndonjeher lexoj.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Voglushja prej Tue 03 Nov 2009, 18:26

Kohen e lire mendoj se si ta kaloj kohen e lire!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 21:02

Me cunin e komshies e pijme te dy nga nje cigare made in Lazarati.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 21:25

dali shetitje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 04 Nov 2009, 17:41

palester edhe lexime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 04 Nov 2009, 19:11

them skam edhe aq koh te lir, me mbyti puna qe ma ka ngarkuar vllau, por kohen e lir me shum en forum

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga krayzi prej Wed 04 Nov 2009, 19:22

Lexoj cdo gje.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 04 Nov 2009, 22:17

shetis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga krayzi prej Wed 04 Nov 2009, 22:56

Merem edhe me Notim.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Drini prej Wed 04 Nov 2009, 22:58

Neper forume...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 11:00

DAL ME SHOQET E MIJA

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:19

Dal per shoping,lexoje ndonje roman,ndegjoj muzik kryesishte klasike Very Happy Shume fallco jame pergjigje.Kohen e lire ka te mundem,luaj futboll,dal diku pa e ditur ku,para pc,gjera te zakonshme.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 23:50

internet,lexim me biografi personazesh,vrapim,etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Naki prej Tue 27 Apr 2010, 23:57

10 % ngasje me veture neper laxhe, 80% para pc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:25

vizatoj, shkruaj, shiqoj ndoj film, lexoj dhe n5 pc!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9167
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:48

me llafe koti nganjehere
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Voglushja prej Wed 28 Apr 2010, 09:22

Xhiro me makin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12256
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 Apr 2010, 16:50

Dal me shoqet e mia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Apr 2010, 17:19

me nipat e mi shetitje gjith diten

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 19:20

shėtitje rreth kejit tė lumit Vardar me tė dashurėn time...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9167
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 19:34

pffff spo me le neti kohe te lire per bese
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 19:48

luaj futball
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Aristogata prej Wed 28 Apr 2010, 20:17

ne pc ose lexoj poezi

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Bruneta prej Wed 28 Apr 2010, 22:38

Bredh posht e lart neper forume te ndryshme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 23:01

me zemrushe tu u puth
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Mirja prej Wed 28 Apr 2010, 23:07

Dal me shetit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Arni-y prej Sat 15 May 2010, 04:16

kam fituar disa libra dhuratė, pėr botėn teatrale dhe njė qė tashi kam filluar ta lexoj; Qyteti dhe shpirti - Xhejms Hillman, libėr psikologjik, qė shumė mė pėlqen...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9167
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 08:20

Lexoj,shetis ,ndegjoje muzik.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:06

rri naper forume ose dal x vrap

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Kotelja prej Tue 03 Sep 2013, 10:46

Fitnes, libra dhe TV.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga albi prej Tue 03 Sep 2013, 13:28

lexoj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me ēfare e kaloni kohen e lire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi