» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A ua dini vleren femrave shqiptare?

Shko poshtė

A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 15 Mar 2010, 22:31

Pyetja qe kam per
meshkujt e forumit eshte se a i vleresoni sa duhet nenat, motrat, te
dashurat, shoqet, bashkeatdhetaret shqiptare?

A ua dini vleren me nje fjale?

Tregohuni te sinqerte.
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9496
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Mar 2010, 22:36

Mendoj qe c'do njeri ka opinionin e vet.Un per vete ja u do shum vleren persa u perket ketyre qe sapo ke permendur.Do thuja me shum se veten time ja u di vleren
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 22:58

per mua femra shqiptare ke vler te madhe dhe asnje femar pos shqiptare per mua nuk vjen ne shprehje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 22:58

per mua femra shqiptare ke vler te madhe dhe asnje femar pos shqiptare per mua nuk vjen ne shprehje
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga deti prej Mon 15 Mar 2010, 23:35

Duke e njohur mire veten time dhe duke u nisur nga edukata familjare qe kam, them me plot te drejt se ia di shume mire vleren femres shqiptare, qofte ajo: nene, moter, bashkeshorte, e dashur apo mike.
E them me sinqeritetin me te madh.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:35

nrm qe po se femrat shqiptare jan tndershme tbuta tsinqerta tndjeshme puntore te embla etj.... e pse mashkulli nuk din tsillet me te

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A ua dini vleren femrave shqiptare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi