» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


A eshte e drejte?

Shko poshtė

A ju duket e drejte?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 22 Nov 2009, 14:41

kujdes tema eshte shum delikate

Mendoni se eshte e drejte hapja e shtepive publike ne Tirane ,,,sepse po qarkullojne zera sikur duan te hapin nje me license...si edhe ne vendet europiane qe i kane te legalizuara

ne gjdo vend te botes ndodhin keto gjera sidomos un flas ne milano sepse ka shum goca qe jan me nje fatkeqesi qe gjinden ne mes te rrugeve edhe ka shum qe jan te shfrytezuara flas per jeten e perditshme qe po ndodh ne te gjith europen

si mendoni e drejt kjo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Te-Li prej Sun 22 Nov 2009, 20:44

shume e drejte!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10156
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 20:58

Duke pare puntoret e rruges qe e ushtrojne kete profesion rrugeve, ne cdo ore te dites si dhe naten, do ishte mese e nevojshme hapja e nje shtepi publike ose dhe dy.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Geri prej Sun 22 Nov 2009, 21:09

Opo e drejt esht por kush e hap kete gjo.. se qevera do te mbush xhepat e vet nuk mendo per keto gjona elementare.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Nov 2009, 09:25

Normal eshte e drejte ka keto bota demokratike dhe sadopak eshte nje siguri me e madhe ngase ato shtepi duhet te plotesojne disa kritere dhe nga ana shendetsore do jene me te sigurta nen mbikqyrjen e personelit mjeksor.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 23 Nov 2009, 11:25

po shum e drejt eshte

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Besi prej Mon 07 Dec 2009, 19:03

Me mire te jet nje apo dy vende dhe gjejn veten ato fmera dhe meshkuj..se kshtu qysh po shihet shum shpejt i hup vlera shtepive publike te na.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

A eshte e drejte?

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 15 Mar 2010, 22:33

Si do te vepronit nese
dikush do tju perdorte per qellime te tij? Nese do ta zbulonit kete klan
cfar do te benit me te? do ta falnit apo do te ndiheshit teper te fyer?
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga deti prej Mon 15 Mar 2010, 23:29

Nuk eshte e drejt qe dikush te tentoje ta perdorė dike per qellimet e veta, cfare do qofshin ato. Nuk duhet asnjeri te bie pre e ketyre qellimeve.
Por nuk jane te gjithe njerezit njesoj, andaj gjithmone ka "gjahtarė" dhe "viktima". Kujdes o njerez! Mendohuni mire edhe kur dikush ju lavderon sepse asnjehere nuk i dihet...! Nenshtrimi nuk eshte fyerje, eshte dicka edhe me e rendė, eshte dicka qe i nenshtruari nuk do ta kuptoje kurre sepse nuk e ka ne natyren e tij.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 15 Mar 2010, 23:57

do ta kanqeloja fare si njeri se po ta falesh e ben prap me mire sqaron me te edhe gjdo njeri per rrugen e ti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Besi prej Tue 16 Mar 2010, 00:35

Patjeter qe e fali edhe i them hallall 100 here nese dikush arrin t'ma beje kete.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 23:02

A eshte e drejte te behen dallime mes njerezish

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 23:05

qendrimin tim do e permblidhja ne kete shprehje' nese me mashtron njeher te te vij turp, nese me mashtron dy her te me vij turp'

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10627
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 00:16

A eshte e drejte te pranosh gabimet kur i ben apo ti tolerosh ato

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jun 2010, 12:29

ne punen time eshte nje fenomen i njohur sa qe mua me duket vetja si specialist per ti dalluar. e drejt seshte po jan gjera qe ndodhin.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 21:15

A ju duket e drejte te ekzistoje denimi me vdekje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 21:43

me se e drejte,edhe kjo mund te quhet nje profesion me ligj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:34

esht si sesht

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi