» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Shko poshtė

Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 14:31

Pėrdorimi i pilulave kontraceptive mund tė zgjas jetėn e grave dhe
ul gjasat qė kėto gra tė vdesin nga kanceri apo problemet e zemrės. Ky ėshtė
rezultati i njė prej studimeve mė tė mėdha lidhur me kontraceptivėt, tė
zhvilluar nga shkencėtarėt britanikė. Kėta tė fundit theksuan se studimi tregon
se nuk ekziston ndonjė lidhje mes grave qė marrin kontraceptivė dhe rritjes sė
rrezikut pėr tė vdekur mė herėt. Nė studim janė pėrfshirė miliona gra nga vende
tė ndryshme tė botės

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Mesazh nga Interesant prej Wed 17 Mar 2010, 14:38

Po per meshkujt ka ndonje tablet si keto hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 17 Mar 2010, 14:40

tabletat kunroj lindjes jon shum te ndomshe per ato femra si nuk kan lind asnji her dhe proferohet te vajzat te mosti perdorin fare.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Mesazh nga anea prej Wed 17 Mar 2010, 14:57

wooooouuuw..kjo qenka interesante...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9162
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tabletat kudnėr lindjes, zgjasin jetėn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi