» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Soni dashurohet ne balerinin Italian

Shko poshtė

Soni dashurohet ne balerinin Italian

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Mar 2010, 15:42

Aventura si balerinė e ka hedhur nė krahėt e dashurisė. Ajo qė
ndihej nė ajėr mes tyre duket se ka marrė jetė. Kėngėtarja Soni Malaj dhe
partneri i saj nė spektalin “Dancing with the stars”. Mirko e kanė tejkaluar
tashmė cakun e miqėsisė. Zėrat kanė kohė qė qarkullojnė nė ambientin e artistėve
konkurrentė.
Nė fillim u duk njė simpati nga ana e balerinit italian; aty gjatė provave,
rrotullimeve, pėrkėdheljet kanė marrė njė tjetėr formė. Shkėndijat kanė goditur
tashmė zemrėn e artistes e cila prej kohėsh ėshtė singėll

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Soni dashurohet ne balerinin Italian

Mesazh nga anea prej Thu 18 Mar 2010, 08:42

qift shume i lezetshem
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9336
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi