» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


PERSHENDETJE .

Shko poshtė

PERSHENDETJE .

Mesazh nga Marinela prej Fri 19 Mar 2010, 08:15

PERSHENDETJE MIRE SE JU GJETA TE GJITHEVE NGA ELA SHTEPIAKJA .

Marinela

Postime : 17
Kyējet nė forum : 9175
Regjistruar mė : 13/03/2010
Profesioni : shtepiake

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Mar 2010, 09:11

Pershendetje mir se na erdhe te urojm te ja kalosh sa ma mir ne mes nesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 19 Mar 2010, 17:42

Pershendetje dhe mire se erdhet mes nesh Marinela!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Geri prej Fri 19 Mar 2010, 18:30

Marinela shkruajti: PERSHENDETJE MIRE SE JU GJETA TE GJITHEVE NGA ELA SHTEPIAKJA .
Mire se erdhe Ela Shtepiakja mes nesh,klm ktu.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16218
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 19 Mar 2010, 22:23

Mire se erdhe ne kete shoqeri mirela te uroj argetim te kendshem

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17622
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Annika prej Sat 20 Mar 2010, 00:48

Pershendetje dhe mire se erhde Marinela

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15307
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi