» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė Mesazh

Shko poshtė

Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė Mesazh

Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Mar 2010, 09:46

Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė


Kėngėtarja Dafina Zeqiri do tė martohet nė verė tė kėtij viti. Kėshtu
ka thėnė njė burim i afėrt mė kėngėtaren, dhe ka shtuar se momentalisht
kėngėtarja ėshtė duke vazhduar qėndrimin e saj nė Australi me tė dashurin Krenar
Cocaj.

“Nuk e dimė a do tė ketė fejesė, megjithatė ata mund tė
martohen”, ka thėnė ky burim. Thashetheme pėr martesėn e Dafinės ka pasur shumė
gjatė kėtij viti. Kėngėtarja kohėve tė fundit ka publikuar nė internet edhe disa
foto mė tė dashurin e saj, ku shihet nė bregdet.

Pėr kėngėtaren ka pasur edhe mė parė thashetheme, mirėpo tani ato janė rritur
pasi ishte paraqitur nė njė emision e shoqėruar me njė grua, tė cilėn e kishte
prezantuar si vjehrrėn e saj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi