» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Shko poshtė

Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Mesazh nga anea prej Fri 19 Mar 2010, 11:53


Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Aktorja franceze e filmave pornografik, Shannya Tweeks (29 vjeēare) deklaroi se nė gusht do tė thyejė rekordin nė “Gang bang” dhe do tė bėjė dashuri me 999 burra pėr njė ditė.
Ajo tha se kėshtu do t’i ndihmojė botės nė luftėn kundėr AIDS-it dhe pėr ta bėrė kėtė i ka menduar dy metoda. Nė Facebook publikoi ftesėn pėr tė gjithė ata burra qė dėshirojnė tė bėhen “porno legjenda”, ndėrsa ndėr tė interesuarit do t’i zgjedhė 999 mė fatlumėt.
Ajo mendon se AIDS-i mund tė luftohet vetėm duke bėrė dashuri me tė huajt. Shannya tha se nuk ka frikė nga ndonjė sėmundje seksuale nė qėllimin e saj pėr ta thyer rekordin.
Tėrė aksionin do ta kalojė me mbrojtjen e duhur kundėr sėmundjeve seksualisht tė transmetueshme dhe shtatzėnisė sė padėshiruar...
Cka mendoni ju a ka kjo kuptim apo jo???!!!!
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9897
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Mesazh nga deti prej Fri 19 Mar 2010, 12:47

Supozimi 1 - seks per 24 ore pa nderprere:
llogaritja: 24 ore x 60 minuta = 1.440 minuta : 999 burra = 1,44 minuta

Supozimi 2 - seks per 18 ore pa nderprere:
llogaritja: 18 ore x 60 minuta = 1.080 minuta : 999 burra = 1,08 minuta

Imagjinoni vet rrjedhen e ketij akti historik per aktoren franceze me vargun e burrave, te gjate rreth 500 m dhe kohen e shkurter te nderrimit te tyre!!!?
Kuptimi i vetem i gjithe kesaj eshte vetem deshira e aktores qe ti ndihmoje botes ne lufte kunder AIDS-it. Cdo gje tjeter me duket e pakuptimte e parealizueshme dhe aspak e kendshme per spektatoret qe do duhej te ishin prezent, pervec aktereve (999 burrave).
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14305
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 19 Mar 2010, 14:59

se besoj se mundet ajo femer me qendru per 24.or me bo sexs me 999.BURA
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11434
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dėshiron seks me 999 burra pėr njė ditė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi