» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shuplake

Shko poshtė

Shuplake

Mesazh nga Marinela prej Fri 19 Mar 2010, 17:23

A KENI MARRE NE FEMIJERINE TUAJ NDONJE SHUPLAKE NGA PRINDERIT ?
NE RAST SE PO SI MENONI U KA BERE MIRE APO KEQ ?
MOS VALLE MUNGESA E KESAJ SHUPLAKE NE KOHEN E SOTME PO I BENE FEMIJET TE MOS NJOHIN FJALEN JO ?

Marinela

Postime : 17
Kyējet nė forum : 9094
Regjistruar mė : 13/03/2010
Profesioni : shtepiake

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga deti prej Fri 19 Mar 2010, 17:33

Mbase edhe kam marre, nuk me kujtohet mire sepse mund te kene qene shume te rralla. NUk dua te them jo sepse dikush nuk do te besonte. Dhe sigurisht se keto shuplaka na kane bere mire te gjitheve atehere.
Sot shuplakat jane sikur medikamentet qe u ka skaduar afati. Sado qe i merr, efekti eshte zero.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 14:23

Po,se paku njehere ne dite kam mar shuplaka sa kam qen i vogel.Ne fakt jam rritur perkrah tyre,jo vetem nga prinderit por edhe nga te afermit.Rralle here e kam mar pa merit.Kam qen 77 fish,kurse sot jo,jam ndryshe shume i "urte".
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 22:40

Mami im ka qene dhe eshte ajo qe thote se njeriun nuk e edukon shuplaka.Femija ulet dhe i tregohet e mira dhe e keqja.Cdo dite femija do hasi ne keto te dyja dhe ti duhet te pyesesh femijen kush ka qene sot e mira dhe kush ka qene e keqja? Shikoje si e sheh ai te miren dhe te keqen pastaj ti vazhdo dhe puno mbi keto te dyja per t'ia thjeshtuar dhe ilustruar.Babi im ta impononte shembullin e mire, po nuk arrije ta kuptoje vinte shpulla.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Bella prej Sat 24 Apr 2010, 10:19

Edituar Stafi
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8997
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga dr.Dugi prej Sat 24 Apr 2010, 12:10

Po kam marrur dhe ajo ka qen nje mesim i mire per mua !
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 8998
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 14:32

oj te ngrene,me zhdepnin po ku merja vesh une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 13:29

Kam marur edhe jo nje po shume edhe ato dikur me shuplake mesonte kur eshte gabim edhe kur eshte mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shuplake

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi