» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Shko poshtė

Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:27

Arrestohet kėngėtari Pete Doherty

Londėr, 23 mars - Pete Doherty ėshtė sėrish nė qendėr tė thashethemeve.
Kėngėtari ėshtė arrestuar pasi akuzohet se kishte furnizuar me drogė
trashėgimtaren britanike Robin Whitehead nė janar.
Kėngėtari 31-vjeēar, i
njohur pėr skandalet e tij me lėndė narkotike, ėshtė marrė nė pyetje bashkė me
katėr persona tė tjerė. Pėr momentin ai ėshtė liruar, por nė prill duhet t'u
pėrgjigjet sėrish pyetjeve tė hetuesve.
Doherty e Whitehead, sė fundmi kishin
punuar sė bashku pėr realizimin e njė dokumentari tė drejtuar nga 27-vjeēarja me
titullin "The road to Albion", e qė kishte si qėllim rrėfimin e jetės sė
popstar-it dhe grupit tė famshėm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi