» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekte

Shko poshtė

Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekte

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:30

Gisele Bundchen sėrish nė formė perfekteLos Angeles, 23 mars - Ėshtė bėrė nėnė para tre muajsh, por ėshtė kthyer nė
forme perfekte trupore sa hap e mbyll sytė.
Top modelja Gisele Bundchen nuk
ka humbur kohė pėr tė qenė sėrish elegante. Nėna e re vazhdon tė stėrvitet nė
palestėr dhe ėshtė gati pėr t'u rikthyer nė pasarelė.
Nė trupin e saj nuk ka
lėnė asnjė shenjė lindja e djalit Benjamin, fryt i dashurisė me partnerin e saj
Tom Brady.
Gisele tregon se shtoi 13 kilogramė gjatė shtatzėnisė dhe se i
humbi ato shumė shpejt, falė muskujve gjithnjė tė integruar. Kujtojmė se Gisele
gjatė gjithė kohės ėshtė marrė me gjimnastikė dhe ka pasur njė ushqim tė
ekuilibuar.

Faleminderit pėr
rekomandimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi