» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Shko poshtė

Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 14:33

Edhe Michelle Obama nė serinė “The Simpsons”

Washington, 23 mars – Zonja e parė e SHBA-sė, Michelle Obama, ėshtė paraqitur nė episodin e fundit tė serisė televizive tė filmave tė vizatuar “The Simpsons”, raporton “Telegraph”.
Zėrin e karakterit tė saj tė animuar e huazoi aktorja Angela Bassett.
Zonja e parė e SHBA-sė kishte pėr qėllim tė ndihmonte Lisan, tė cilėn nxėnėsit e kishin pėrzėnė nga shkolla. Gjegjėsisht, Lisa ka shkruar njė blog pėr kėtė, i cili ėshtė vėnė re nga blogeri FLOTUS1, pėr tė cilin mė vonė ėshtė vėrtetuar se ėshtė Michelle Obama.
Zonja e parė vizitoi shpejtė shkollėn e Lisas, ku mbajti njė fjalim pėr rėndėsinė e edukimit dhe nga nxėnėsit kėrkoi tė jenė tė mirė ndaj saj.
Personazhe tė njohur paraqiten nė “The Simpsons” qė nga fillimi i shfaqjes sė serisė nė vitin 1989.
Faleminderit pėr rekomandimin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi