» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje nga Goca me naze .

Shko poshtė

Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Mon 29 Mar 2010, 18:03

Mire se ju gjej Smile

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 29 Mar 2010, 18:06

Goc me naze te uroj mire se ardhjen edhe argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt klea

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Mirja prej Mon 29 Mar 2010, 18:18

Mir se ke ardh goc me naze Pershendetje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Geri prej Mon 29 Mar 2010, 18:26

Welcobme Goca me naze ne forumin tone...Klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16314
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Mon 29 Mar 2010, 18:27

Ju faliminderit klea dhe mirja, besoj se do kaloj mire ne mesin tuaj

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Annika prej Mon 29 Mar 2010, 19:01

Pershendetje dhe mire se erhde Goca me nase

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 29 Mar 2010, 20:06

Mire se erdhet mes nesh, ju uroj argetim ketu ne shoqerine tone.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11249
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga deti prej Mon 29 Mar 2010, 20:11

Mire se na erdhe goca me naze. Besoj se nazet do i lesh diku tjeter se ketu ne forum nuk i kane ne qejf edhe aq shume. Uroj perzemersisht qe te kenaqesh ne mesin tone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13846
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Mon 29 Mar 2010, 23:12

Vet pritja e juaj, me ben te ndihem mire dhe ti le ansha nazet..

Ju falenderoj nga zemra te gjithve
Mad

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Mar 2010, 00:09

Mire se ke ardhur Goc me naze

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 16:57

Pershendetje mir se erdhe ne mesin ton te uroj te ja kalosh sa ma mir

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Interesant prej Tue 30 Mar 2010, 17:30

Pershendetje Goc me naze, mire se na erdhet te dyja edhe ti edhe naza hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13985
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 17:46

princesha shkruajti:Pershendetje mir se erdhe ne mesin ton te uroj te ja kalosh sa ma mir
Mir se te gjeje princesha Very Happy

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 17:49

interesant shkruajti:Pershendetje Goc me naze, mire se na erdhet te dyja edhe ti edhe naza hahaha
hahhahhahha ke pershendetje nga un goca!! e naza kete radhe nuk te pershendet

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga vistor2 prej Wed 31 Mar 2010, 17:33

Mirė se na ke ardhur Goca me naze

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12270
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Goc me naze prej Fri 02 Apr 2010, 23:06

Vjollca shkruajti:Mirė se na ke ardhur Goca me naze

Mir se te gjej Vjollca.kam pershtypjen se do ndihem shum mir ne mesin tuaj.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9284
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje nga Goca me naze .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi