» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ermali i kėndon vajzės sė verbėr

Shko poshtė

Ermali i kėndon vajzės sė verbėr

Mesazh nga Vizitor prej Wed 31 Mar 2010, 14:30

Ermali i kėndon vajzės sė verbėr
Kėngėtari Ermal
Fejzullahu ka realizuar edhe njė kėngė tė re, e cila nė
pėrmbajtje i
kushtohet njė vajze tė verbėr qė ėshtė nė lidhje me njė djalė.
Kėsaj
kėnge Ermali ka vendosur t’ia bėj edhe klipin dhe pėr tri javė do tė
shohim
nė ekranet e televizioneve.

Kėtė e bėri tė ditur pėr
Kosovapress
vet Ermali, i cili deklaroi se ka vendosur tė kėndoj
kėtė kėngė, pasi qė teksti
i ka pėlqyer shumė dhe e ka kėnduar me
dėshirė tė madhe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi