» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:55

E Dashuruar shkruajti:Po te isha e pa dukshme hmmmmm di cfar boj per veshi perjasht u qes gjithve

kisha qendru jasht qe te mos na qet jasht e dashuruara NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:57

Ti je fshe pas dere me duket po do te kapi per hunde hahahahahahahha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:59

E Dashuruar shkruajti:Ti je fshe pas dere me duket po do te kapi per hunde hahahahahahahha

mos harro se jam i padukshem, ku e gjete bash hunden me e kap edhe ti NeutralNeutralNeutralNeutral

Do e zgatja doren te hunda para se te me kap per hunde e dashuruara NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13889
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 19:15

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Ti je fshe pas dere me duket po do te kapi per hunde hahahahahahahha

mos harro se jam i padukshem, ku e gjete bash hunden me e kap edhe ti NeutralNeutralNeutralNeutral

Do e zgatja doren te hunda para se te me kap per hunde e dashuruara NeutralNeutralNeutral


uffff harova de se je dhe ti i padukshem hahahahaha

shi shi sa i dhmbset hunda te vem nje te palstikes hahahahahahhha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11710
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 21:41

Do shkoja ne Tetove

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13030
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:52

thyja ndhomen e njonit ti merrja rrobat e ta lija pa vesh Mad❌x

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Jul 2013, 22:15

Asgje, sepse te dukshmit spo lejn gje pa bere , keshtu qe ska ngel ndonje gje per aalternativa tjera..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi