» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jun 2010, 15:17

Do shetisja gjith Boten te njof Njerz te ndryshem dhe Natyren e Botes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 01 Jun 2010, 15:20

do shkoja te zemre e ime gotika
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Tue 01 Jun 2010, 17:02

do dilja nudo (lakuriq) jashte e mjere ju qe sdo mund te me shihnit pak bre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 03 Jun 2010, 14:26

Kushtrimi2 shkruajti:do shkoja te zemre e ime gotika
Ehe

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 03 Jun 2010, 18:16

Do hyja ne mendjen e njerezve se cfar mendojne ne te vertet se na ka mbuluar shum njerez me 100 fytyra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 03 Jun 2010, 19:57

Do ja kisha fut me zor..nji luge me grosh njones hahaha
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 20:03

Te shetis gjith Boten
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 09:52

Do takoja Babin tim perqdo her edhe pse nuk degjon nuk shef me te pakten ta shifja ku eshte atje ne parajs, ti thoja qe ste heq nga mendja kurr.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 04 Jun 2010, 09:56

Geri shkruajti:Do ja kisha fut me zor..nji luge me grosh njones hahaha

Futi geri me tere fuqin ... se groshi i ben mire njeriut hahahaha

Do isha futur ne nje pishin pa me pa kush NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 10:00

Interesant shkruajti:
Geri shkruajti:Do ja kisha fut me zor..nji luge me grosh njones hahaha

Futi geri me tere fuqin ... se groshi i ben mire njeriut hahahaha

Do isha futur ne nje pishin pa me pa kush NeutralNeutralNeutralNeutral
sa kam qesh me groshen


A ti ruje se po te kap naj peshk ne pishin
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 04 Jun 2010, 10:06

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
Geri shkruajti:Do ja kisha fut me zor..nji luge me grosh njones hahaha

Futi geri me tere fuqin ... se groshi i ben mire njeriut hahahaha

Do isha futur ne nje pishin pa me pa kush NeutralNeutralNeutralNeutral
sa kam qesh me groshen


A ti ruje se po te kap naj peshk ne pishin

po vendose nje rrjet se peshqit jane te rezikshem, e sidomos ne uje hahahaha

Po pasi qe u futa ne pishin i padukshe, do i kisha ikur peshqive, pasi nuk me shofin NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 10:10

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
Geri shkruajti:Do ja kisha fut me zor..nji luge me grosh njones hahaha

Futi geri me tere fuqin ... se groshi i ben mire njeriut hahahaha

Do isha futur ne nje pishin pa me pa kush NeutralNeutralNeutralNeutral
sa kam qesh me groshen


A ti ruje se po te kap naj peshk ne pishin

po vendose nje rrjet se peshqit jane te rezikshem, e sidomos ne uje hahahaha

Po pasi qe u futa ne pishin i padukshe, do i kisha ikur peshqive, pasi nuk me shofin NeutralNeutralNeutral
Hahahahaha te rrezikshem jan hahaha mos deshte ti mbi uje

O 2 metra njer je kan ik peshqit hahahahahhahah
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 13:19

do beja gjithcka anormale qe sduhet te bej nje femer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 15:22

Veq Probleme Kisha Per...!!
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8963
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 04 Jun 2010, 16:51

do te hyja ne mendjen e te tjereve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 18:25

Do shkoja ne hene
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 19:18

sekret se sthuhet
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Jun 2010, 19:30

Do te gjuaja peshk ne nje liqe te shterrur nga uji vetem qe te mos me shof bota

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 19:44

do notoja ne liqenin e shteruar
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Jun 2010, 19:49

Arjana shkruajti:do notoja ne liqenin e shteruar
jo se ti nuk mund te jesh e padukshme te gjithe do vrapojne te shpetojne dhe ne fund do dalesh vete ne breg ku mbesim ne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 19:58

do i vija peshq nakit afer aty ku peshkon,te bente cudi me veten e ky,apapap e nga liqeni i shteruar peshk po nxjerr si ka mundesi ,po sa i zoti jam bre .....mendon e un qesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Fri 04 Jun 2010, 20:05

Klea.Love shkruajti:do te hyja ne mendjen e te tjereve


PajtoNa Me Ty
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8963
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 04 Jun 2010, 20:06

do e mashtroja mashtrusen
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 Jun 2010, 22:38

Do lundroja me anije

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Drini prej Sat 05 Jun 2010, 18:50

DO ti shkoja ZMERUSHES nen jorgan!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sat 05 Jun 2010, 18:52

do merrja rruget e ku te me shpinte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Sar@ prej Sat 05 Jun 2010, 18:54

do ta percillja dikend 24 ore ne dit do i rrija mbrapa Razz
avatar
Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 8835
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sat 05 Jun 2010, 18:56

do ju fusja shqelma ne rruge njerzve
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Sar@ prej Sat 05 Jun 2010, 18:58

ahuahauha do i lendoja ata qe me lenduan
avatar
Sar@

Postime : 28
Kyējet nė forum : 8835
Regjistruar mė : 05/06/2010
Profesioni : ......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sat 05 Jun 2010, 19:00

do vija te shihja dike qe sme del perpara
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sat 05 Jun 2010, 20:26

Drini shkruajti:DO ti shkoja ZMERUSHES nen jorgan!
Po guxove eja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Drini prej Sat 05 Jun 2010, 21:47

ZEMRUSHJA shkruajti:
Drini shkruajti:DO ti shkoja ZMERUSHES nen jorgan!
Po guxove eja

po te isha i padukshem nuk do te me vereje fare
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arni-y prej Sun 06 Jun 2010, 02:38

do kėrkoja tė bėhesha sėrisht i dukshėm... Casperi e di, si ėshtė tė jesh nėn lėkurėn e tij dhe i vetėm!!!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9233
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Jun 2010, 09:13

I kisha rref niher policet ,dhe skishin dit kah po ju vjen dhe me nxa skishin mujt kurr ,vdekje per ta per se gjalli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Jun 2010, 09:21

Princesha shkruajti:I kisha rref niher policet ,dhe skishin dit kah po ju vjen dhe me nxa skishin mujt kurr ,vdekje per ta per se gjalli
e shkele ligjin e Maliqit ti te pret arrestimi per shantazh ne publik kunder policve

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 06 Jun 2010, 10:07

Do i shkelja me vetur te gjith hahahahaha
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 10:09

Do ia vidhje veturen eksaj siper qe te mos aksidentoj te tjeret!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 06 Jun 2010, 10:10

E pamundur eshte drini e din pse rreth vetures jan rrojet hahahahahha
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11617
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Drini prej Sun 06 Jun 2010, 10:19

Te padukshmin as rojet se shohin apo jo E Dashuruara (Kujdes te mos jesh edhe ti ne veture)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 15:27

do i puthja ter djemt me rradhe
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi