» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 19:55

Te i rrihja njerezit ne gjume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 08 Jun 2010, 09:51

Interesantit nje falkaresh
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 11:52

Do puthja B.....nga Tetova

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jun 2010, 14:04

Do ta beja te pamunderen te mundur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kotelja prej Sat 12 Jun 2010, 21:29

Do largoja ironine dhe mllefin nga cdo zemer njeriu.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 12 Jun 2010, 23:40

Naki shkruajti:
Princesha shkruajti:I kisha rref niher policet ,dhe skishin dit kah po ju vjen dhe me nxa skishin mujt kurr ,vdekje per ta per se gjalli
e shkele ligjin e Maliqit ti te pret arrestimi per shantazh ne publik kunder policve
smundesh te me arrestosh jo kot e ki, deri ta merrni vesh ju nga ju vjen moret fund,do vazhdoja ta theja ligjin e maliqit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 07:50

do te beja gjithcka qe esht e ndaluar per ne
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 13 Jun 2010, 10:32

Do te beja qe njerzit te ecin ne rrug te drejt.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Sun 13 Jun 2010, 19:06

Elda shkruajti:do shkoja te fejuarit tim te ja ktheja nje shishe me uj te ftoht qe ti dilte gjumi dhe te mos e dinte se une jam

me falni qe kam ber gabim shtypi ishte fjala qe ti dilte gjumi dhe te e dinte se e kam lagur une me ujin e ftoht
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 13 Jun 2010, 20:11

Do ecja ne nje hap me boten.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 21:07

namin hahaha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 Jun 2010, 23:36

Do shkoja ne Tetove

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arni-y prej Tue 22 Jun 2010, 01:55

nuk dua tė jem... pasi do bėhem njė ditė dhe i tillė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9167
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kotelja prej Thu 24 Jun 2010, 10:08

Do te dhuroja dashuri aty ku nuk guxoj ta bej ne jeten e perditshme.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13767
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 24 Jun 2010, 10:10

Urrejtjen te zhdukja

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Bruneta prej Thu 24 Jun 2010, 12:17

Do shkoja aty ku dua une

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 24 Jun 2010, 16:29

te dukshmen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 04:11

do e rrihja at se esht zgjuar nga gjumi tani hahahaha
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 26 Jun 2010, 14:11

Po te isha e pa dukshme e dini cfar do beja Interesantit dhe Nakit karkine do heqja qe te rezohen drejt ne hund

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 26 Jun 2010, 17:16

te shikoja se cfar mendon polici Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Jun 2010, 20:33

valla se di
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 20:36

do shkoja fshehurazi te shoih se cfar ben Arjana hahaha
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Mirja prej Sun 27 Jun 2010, 02:14

Zdi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 11:16

te bej te mundur te dukeshmen
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga summer spell prej Sun 27 Jun 2010, 11:23

Do hyna nepet dhoma te fshera

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11789
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 13:14

Do te shkoja te summer me e pa se si flen gjume!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 27 Jun 2010, 16:42

Ka nje shpull te rend gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 27 Jun 2010, 16:54

E Dashuruar shkruajti:Ka nje shpull te rend gjithve
Avash qiko se paske dorene rand

Po te isha e padukshme do te flija ne krahun e Babit tim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Mirja prej Sun 27 Jun 2010, 20:10

Do te shkoja te i dashuri ime
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Jun 2010, 00:21

te pa beren
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Mon 28 Jun 2010, 10:46

summer spell shkruajti:Do hyna nepet dhoma te fshera

ehhhhhhh cfar do kerkosh tani???

Do zgjoja gjumashat nga gjumi se rrijn ter Naten e Flejn Diten
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 28 Jun 2010, 14:28

Do i beja disa njerz te vuajn sikur ata qe po mundohen te me shkaterrojn,por e kan te kot se jam e fort si guri dhe i perballoj qdo veshtersi dhe do luftoj gjithmon per veten time.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Jun 2010, 15:24

do hyja ne shtratet e cifteve
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Elda prej Mon 28 Jun 2010, 16:14

Arjana shkruajti:do hyja ne shtratet e cifteve

therra e keqe je sa katile do behesh


do e beja te mundur te dukeshmen
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9522
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 17:25

do ja vidhja pantollonat dikuj sa eshte duke fjet NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:22

ket siper qe e kam macen ke koka do ja coja ne mengjes

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jun 2010, 18:24

Do futesha ne web cameren e njones se ska shanse me pa ku po dua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:27

naki do ja kisha ven radarin mbas qafe hahahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:28

E Dashuruar shkruajti: ket siper qe e kam macen ke koka do ja coja ne mengjes

hahahaha maqori kete kerkes ka NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:53

Po te isha e pa dukshme hmmmmm di cfar boj per veshi perjasht u qes gjithve

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Po te ishit te padukshem cdo te benit!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi