» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Njė fillim i ri pėr Jennifer Lopez

Shko poshtė

Njė fillim i ri pėr Jennifer Lopez

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Apr 2010, 08:40

Njė fillim i ri pėr Jennifer LopeZ

Aktorja dhe kėngėtarja Jennifer Lopez po i kthehet biznesit pasi ishte
larguar nga kompania e saj e incizimit nė muajin shkurt. Ajo tani ka nėnshkruar
kontratė me ‘Island Def Jam’, sė bashku me Rihanna-n dhe Mariah Carey. Muajin e
kaluar, bukuroshja latine kishte bėrė tė ditur se pas 11 vitesh ka vendosur ta
braktisė studion ‘Sony's Epic

Records’,
edhe pse albumi i saj i shtatė, ishte caktuar tė botohet pikėrisht nga kjo
studio. Lopez ishte e shpejtė pėr tė hedhur poshtė zėrat se ka pasur njė grindje
mes saj dhe bosėve tė ‘Epic’, duke insistuar se ndarja ishte miqėsore. Dhe ajo
tani ka deklaruar se ka arritur marrėveshje me ‘Island Def Jam’ dhe albumi i saj
do tė dalė pikėrisht nga kjo studio.


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi