» Cila ėshtė miqėsia sot?
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Tuna vesh sot fustanin e bardhe 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Geri (7161)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
lolita (6766)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Annika (6751)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Interesant (4173)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Arjana (3724)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
albi (3377)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 
Adisa (3282)
Tuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_lcapTuna vesh sot fustanin e bardhe Voting_barTuna vesh sot fustanin e bardhe Vote_rcap 


Tuna vesh sot fustanin e bardhe

Shko poshtė

Tuna vesh sot fustanin e bardhe Empty Tuna vesh sot fustanin e bardhe

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Apr 2010, 12:31Tuna vesh sot fustanin e bardhė

Tuna vesh sot fustanin e bardhe GetAttachmentTė dielėn, kėngėtarja e
mirėnjohur nga Maqedonia, Altuna Sejdiu, do tė kurorėzojė dashurinė e saj me
Blerim Rekėn, djalin e ambasadorit tė Maqedonisė nė misionin e BE-sė nė
Bruksel.

Kjo pritet tė jetė njė dasmė madhėshtore, e cila do tė mbledhė nė Shkup shumė
prej miqve dhe tė afėrmve tė ēiftit. Ndėrkaq, nė kurorėzimin e kėsaj ndjenje nuk
do tė mungojnė as personazhet publike.
Dasma e Tunės dhe Rilindit do tė zhvillohet nė hotelin “Alexander Palace” nė
Shkup dhe janė tė ftuar rreth 350 mysafirė mes tė cilave edhe shumė yje tė
estradės shqiptare si Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Sinan
Vllasalliu, Armend Rexhepagiqi, Shpat Kasapi dhe Afėrdita Dreshaj.
Sė fundi u spekulua se kėngėtarja shkupjane ėshtė edhe nė pritje tė fėmijės
sė parė tė saj, por burime tė afėrta me kėngėtaren dhe vetė Tuna, kishin mohuar
kėto thashetheme.
Pas martesės, ēifti raportohet se do tė jetojė midis Shkupit dhe Prishtinės,
por bazėn kryesore do ta ketė kryeqytetin kosovar, ku kanė blerė edhe
apartament.

avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi