» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jehona: E urrej vetminė

Shko poshtė

Jehona: E urrej vetminė

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Apr 2010, 12:13

Jehona: E urrej vetminė
Tashmė si njė kėngėtare e afirmuar,
Jehona Sopi ka arritur tė pushtojė skenėn
muzikore dhe zemrėn e mijėra
adhuruesve. Ka filluar tė kėndojė qė e
vogėl, e njėkohėsisht ėshtė paraqitur
edhe nė spektakle tė ndryshme bukurie.

Me zėrin e kėndshėm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tėrheqėse skenike, ajo nuk ėshtė vetėm e pėlqyer dhe e adhuruar nė
Kosovė, por edhe nė Shqipėri, Maqedoni etj. Pėrveēse ėshtė njė kėngėtare, ajo nė radhė tė parė ėshtė dhe njė vajzė me
ndjenja dhe emocione.Jehona ėshtė shprehur se dėshiron qė tė jetė gjithmonė nė shoqėrinė e
njerėzve tė saj tė dashur, pasi qė urren vetminė dhe nukdėshiron tė qėndrojė kurrė vetėm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi