» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Dashuroni me mendje apo me zemer

Mesazh nga wendi prej Sat 19 Apr 2008, 12:43

Dashuroni me mendje apo me zemer love ????
avatar
wendi

Shteti : Tirana City
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11772
Regjistruar mė : 23/09/2007

http://www.alreklama.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Musafir prej Sat 19 Apr 2008, 12:46

dashuroj me love

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga ylli prej Sat 19 Apr 2008, 13:14

dashuroj me mendje e'me zemer , se me njeren nuk eshte e vertet
dashuria mendja e'zemra jan njé
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Bardhi prej Sat 19 Apr 2008, 18:49

Me mendje se nė zemėr s'ka mbet mė vend. fest
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12058
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Naki prej Sat 19 Apr 2008, 19:12

Mua ma ka marr njona xemlen spo ma kthen keshtu nuk po dashuroj me fare 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga 666 prej Sat 19 Apr 2008, 21:29

une per vete per me dashuru perdor veglat vallaj se edhe dashnia pune eshte Very Happy:D:D
zemren ene menjen i le ke shpia kur kom pune Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Sat 19 Apr 2008, 23:20

njeriu nese dashuron vertet
duhet ta bej me zemer
sepse me mendje dashuroim shume gjera

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga nita prej Sat 26 Apr 2008, 17:34

ne fillim dashurona me mendje ne nje person, tani mas ni kohe filloj ta njoh mamir at person edhe me hin ne zemer. domethan mendja ban kualicjon me zemren. dashuroj me te dyjat.

avatar
nita

Shteti : swiss
Postime : 36
Kyējet nė forum : 11130
Regjistruar mė : 25/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga bovari prej Sat 26 Apr 2008, 19:30

Une dashurohem me zemer e ndahem me mendje Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga 666 prej Sat 26 Apr 2008, 21:15

Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Musafir prej Sun 27 Apr 2008, 08:53

as me mendje as me zemer ,me themer Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga memaliaj prej Sun 27 Apr 2008, 13:08

me te dyja
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga blina prej Wed 07 May 2008, 15:56

me te dyja se te dyjat dhe mendja e zemra zbajn pa njera tjetren hahha.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11522
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 21:32

me te treja

do thoni ju kush eshte e treta eeeeeeeee??

eshte dicka qe nga keto te dyja para vjen e treta

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 07 May 2008, 21:53

nse dashuron me mendje dmth je kriminel/e
une per vete nuk di cka esht kta Very Happy

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11231
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 21:56

ke fol tamom lale te kam borxh nje birre por kur te marr rrogen

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga stupenda prej Thu 08 May 2008, 10:11

Une per vete dashuroj me te dyja se duhet, love se zemra gabon ndonjher ja fut kot
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 16:55

Me love por kot sme besojne dot ngase e kaluara ime si avnturier nuk ua mbush mendjen gocave fare Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 May 2008, 16:57

Dashuroj me mend.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 May 2008, 17:14

me zemer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Naki prej Thu 08 May 2008, 18:43

As me mendje as me zemer me dicka tjeter 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Thu 08 May 2008, 20:21

me asnje nga keto te dyja

sme duhet dashuria mua pse te dashuri me zemer apo me mendje

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 09 May 2008, 10:21

Naki shkruajti:As me mendje as me zemer me dicka tjeter 8)
ahahahahahahahaahahahahahahahahahah:x Shocked Shocked Shocked Shocked meqense mendon me gjo tjeter:P
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Fri 09 May 2008, 23:01

ja flm por e paske shpullen e lehet sme bonka shume pershtypje shpulla jote

cte beje une keto dyja spara i fus ne pune ndersa ate tjetren eeeeeeeeeeeeee

cdo dit vallai per ate e kame mendjen une zemra 8)

sa mund te acarohesh kur te kame kethyer komentin une kur ti sme ke komentuar

zemra nese do grricesh do e kesh keq punen prandaj une te them qe lere me kaq dmth kundrejt meje ose nese ke deshir vazhdo vazhdo grricu

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 May 2008, 23:15

as me menje as me zemer me themer 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Fri 09 May 2008, 23:16

ne mes kemes

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 10 May 2008, 12:17

arla shkruajti:Dashuroj me mend.
epo nuk dashuroke fare mi arla
qeke fipokrite ne nje lidhje ti zemer
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Sat 10 May 2008, 13:23

hihihihihi ja ke fut o memaliaj kesaj me ket te fundit

e ke gjet lale

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sat 10 May 2008, 18:03

MANDI shkruajti:ja flm por e paske shpullen e lehet sme bonka shume pershtypje shpulla jote

cte beje une keto dyja spara i fus ne pune ndersa ate tjetren eeeeeeeeeeeeee

cdo dit vallai per ate e kame mendjen une zemra 8)

sa mund te acarohesh kur te kame kethyer komentin une kur ti sme ke komentuar

zemra nese do grricesh do e kesh keq punen prandaj une te them qe lere me kaq dmth kundrejt meje ose nese ke deshir vazhdo vazhdo grricu


Lexoje kujt i jam pergjigjur ok MANDI nuk te jam pergjigje ty nuk po te acaron njeri ti po ti mua ok te luten
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga MANDI prej Sun 11 May 2008, 14:29

une e di zemra_e_thyer se kujt por ti ke fillu me u grric me mua qe kshu vet e fillove lojen dhe une do vazhdoi me lojen sepse me pelqen kjo gje

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11137
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Adisa prej Sun 11 May 2008, 14:30

me zemer dhe me medjeeee
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga ylli prej Mon 12 May 2008, 00:49

me zemer me shpirt dhe me mendje po jo me fjal me fjal te bukra dhe romantike , se ato jan genjeshtra ,da da ,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 09:42

Nuk dashuroj me se dashurova dhe gje nuk fitova dashurova me zemer me shpirt por me ne funde zemren e lendova e jeten e shkaterova ,ah kjo dashuri te shkunde si tornado qe nuk le gje me, te fut ne dhe e te nzjere prap ,po me te vertet kush dashuron ne zemer te paster shume here vuan,dashuria duhet te jete e paster te dashurosh eshte e lehte po ta dishe ta ruashe ate eshte e veshtir Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Naki prej Tue 13 May 2008, 12:31

Dashuro me koke as me mendje as me shpirt. Mos te harrojme se dashuria e madhe ne fund mbaron tragjikisht dhe nuk jeton gjate andaj jane pasojat e nje pjese te trupit qe ndalon jeten e saj - Zemra.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga ylli prej Tue 13 May 2008, 12:40

po ka disa qe dashurin e' marrin si loj por dashuria nuk eshte loj dhe duhet te jet zemra ajo qe mos te"te ler te gabosh
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 14 May 2008, 11:33

"Tė dashurosh, por kėtė tė bėsh me zemer
ke pushtuar majen e madhėshtisė,
tė duash dikė, por jo vetėm pėr emėr
vetė je shpirti dhe zemra e mirėsisė".

(. . . Dashuro por . . .)

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 May 2008, 14:15

Dashuro pa pengesa e hatermbetje sepse vetem nese dashuron me mendje, zemer, shpirt ti arrin te kuptosh se jeton jeten.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 May 2008, 14:34

arla shkruajti:Dashuro pa pengesa e hatermbetje sepse vetem nese dashuron me mendje, zemer, shpirt ti arrin te kuptosh se jeton jeten.
prap na genjeve mi arla se me lart ke thene qe dashuroke me mendje.
qe domethen zdashuroke hic.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 May 2008, 14:35

Ca zhgenjimi ee, eshte dashuro!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 May 2008, 14:37

arla shkruajti:Ca zhgenjimi ee, eshte dashuro!!!!
hahahahahahhhahaaaaaaa
pse mi hahahahahahahahahahaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk mund te dashurosh me mendje ashtu sic nuk mund te mendosh me zemer...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi