» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Shko poshtė

Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 13 Apr 2010, 16:59

Pyetja ime eshte se :Sa eshte Dashuria e lidhur me urrejtjen ???ka shumė lidhje,apo nuk ka aspak .
Qfar mendoni ju ???
Ti dashuron dike por nėse zhgenjehesh, ti do ta urresh me shumė se c'do njeri tjetėr ne kėtė botė.

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 13 Apr 2010, 17:06

Ne ditet e sotme ai qe dashuron na ngjall menjehere dyshime dhe, ose e marrim per te lehte ose te pavlershem, ose e quajme te pasinqerte. Jemi te sigurte se askush nuk mundet te dashuroje me te vertete dike tjeter pa pasur qellime te tjera.
Vlerat e dashurise, si butesia, pergjegjshmeria, interesimi, fisnikeria dhe besimi jane syrgjynosur ne breterine e banalitetit dhe nuk perfillen, njekohesisht lind dhe urrejtja sepse nje zhgenjim ne dashuri do te thot nje vdekje pa kufom ,atehere mallkojm veten mallkojm dashurin urrejm veten dhe dashurin qe ja dhe njeriut te gabuar!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 13 Apr 2010, 18:15

per me dashuru njeriu duhet aj person me qen shum i sinqert sepse dashuria nuk eshte nje tregti ose mendjemadhsi po dashuria vjen nga thellesia e shpirtit, cdo dashuri e sinqert dhe pa interes ka sukses dhe lumturi.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10786
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa ėshtė dashuria e lidhur me urrejtjen??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi