» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Shko poshtė

Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 16:27

Eshte nje teme, loje ose humor thjesht.

Nqs ky lart eshte i pandehuri dhe ti je polici ēfar do i beje?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 16:55

Epo pak e veshtire te i shprehi denimin Very Happy

Ne fillim te drejtat e te pandehurit Neutral , duhesh vetem te heshtesh, e gjitha cfar thuash do perdoret kunder teje ne gjykate NeutralNeutralNeutralNeutral

Denimi i shprehur : nga 20 pompa ( skleka ), tri here ne dite pas buke, me nga nje gote uje NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14162
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 17:09

Se kam veshtir hiq fare me kete weeeeeee me prishi nervat sme len asniher te degjoj muzik me thoshte ke prish rendin publik qetsin i thash niher te vie ty dera kah vera po sme degjoj tashi denimi eshte 1 muaj do hash buk me speca dhe 1 muaj tjeter sdo degjosh me muziken time

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 17:16

epo nuk qenka e veshtir sa i perket specave , dhe denimi per muziken keshtu kerkoja une .

Tani pas perfundimit te terapise me pompa ( skleka ) , nje muaj do me zgjosh nga gjumi me kenegen : O ne mengjes lava syte e zeze ... NeutralNeutralNeutral , por do e kendosh ti NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14162
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 17:32

pa merak se denim te let me dhe un kendoj prej qefi po dhe nga zori ndoshta dhe me shum me shkon zani por kujdes veshte tua

I pandehur denohesh me 1 vit heqje hajstaku nga krevati se po flen si shume
ndonje dit do te qes shefi nga puna e na merr ne qaf

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 17:40

hahaha edhe ashtu shume here e heqi jastekun, sepse e zevendesoj me dicka tjeter NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

E pandehur denoheni me ngrenje te limonave tri here ne dite, ne tesull , para bukes NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14162
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 18:02

qyqja a sgjete denim ma te let a po smundem bre limonat i kam bezdi
i pandehur edhe pse te kam komshi denimi eshte denim per 1 vit kaffe me krip

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 18:04

hahahahaha edhe ashtu nuk i pi kafet fare , haj medet cfar me ka gjet NeutralNeutralNeutralNeutral

E pandehur , pasi qe te kam komshi dhe je afer, 6 muaj do mi lash qorapat ne dore NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14162
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 18:24

weeeeeeeeee ncncncncn mir sti laj mir dhe merzitesh me mua e ma heq denimin sa mir
I pandehur denohesh me largim nga pc te postosh pa ndez pc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Interesant prej Wed 14 Apr 2010, 18:27

NeutralNeutralNeutral te gjitha postimet do i beje per ty me PC te fikur NeutralNeutralNeutralNeutral

Je e denuar qe ta pastrosh orizin me dorza boksi NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14162
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Apr 2010, 21:47i pandehur denohesh me 1 jav te lash dhembet qdo 5 minuta se ke hanger shume qolollat fmija i vogel

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga benita krusha prej Tue 22 Mar 2011, 12:40

princesha te denoj me burgim te perjetshmem sepse ka kohe qe nuk po komenton sa duhet ne forum Razz

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga deti prej Tue 22 Mar 2011, 15:44

Do e liroja pa asnje kusht dhe nuk do e procedoja fare ne gjykate.
Arsyetim: Ka sjelle freski dhe gjalleri ne forum. Kishte kohe qe na mungonte dikush si kjo.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14023
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga benita krusha prej Tue 22 Mar 2011, 15:55

flm shum deti qe me shpalle te pafajshme.
me vjen mir qe kam sjellur freski por mos harroni qe freskia ishte ne forum une thjesht e theksova ate
qe mos te dal prej temes detin denoje sa te duash prap se prap det eshte ai shpeton rrjedh e e liron veten. prandaj nuk do te denoj as un ty deti Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Mar 2011, 18:21

Nuk di cfar te them ishalla nuk e then ligjin hahahaha. Nje ka te sigurt do ja kumtoj te drejten e saj per heshtje perpos identitetit, te drejten per avokat, ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19541
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga albi prej Tue 22 Mar 2011, 18:32

ekisha ndimu me gjet shtepin e vet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12558
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga deti prej Wed 23 Mar 2011, 14:42

Do e detyroja qe ta mberthente kemishen sepse mund te provokohen vajzat e forumit dhe pastaj...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14023
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga benita krusha prej Wed 23 Mar 2011, 15:45

do e detyroja qe ne qdo teme te leje se paku 5 komente sepse komentet e tij e zbukurojne forumin(deti)
kurse ty albi do te te denoja per gabimet tua ditore(tema:qfar gabimi keni bere sot) qe shum shpesh i braktis gocat ne takime. do te te denoja me 3muaj pa kontakte me asnje femer ne menyre qe ta ndjesh nevojen per to Neutral

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 9161
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nqs ky lartė ėshtė i pandehuri, ndėrsa ti je polici, ēfar do i bėje?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi