» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Shko poshtė

?? Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Apr 2010, 14:05

Vjerres Mami Apo Ne Emer?Si Do Tju Pelqente Ti
Flisnit Vjerres Tuaj Ne Emer Apo Mami.jane Disa Njerz Qe E Kan Te
Veshtire Ti Thone Mami Vjerres Per Arsyje Te Ndryshme,por Dhe Ti Flasesh
Ne Emer Ne Fillim Te Vjen Pak Si Zore.pse Meshkujt Shqipetare Si Flasin
Vjerres Dhe Vjerres Mami Ose Babi Dhe Femrat Shqipetare Duhet Ti Flasin
Mami Dhe Babi.

A Eshte E Drejt Kjo Gje.???
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9478
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga Naki prej Thu 15 Apr 2010, 14:16

Po i ku i thohet vjehrres mami me mujte e kisha fut 250 metra thelle ne dhe e ti them mami.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Apr 2010, 14:21

hahhahhahhahahahahahah ske faj Naki edhe une smuj mi than kuku ishalla des hahahah deri sa ti shkoj une se mos vet tana hahahahha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9478
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga Naki prej Thu 15 Apr 2010, 14:46

SamkaQika, une i urrej vjehrrat sepse kur pata shkuar per here te pare te vjehrra ata kishin pasur deren e hymjes 2 metra e une 205 cm i gjate edhe nga marrja edhe isha pak i shqetsuar e pata goditur me koke. Te gjithe qe me pane nuk bene ze u bene sikur nuk pan gje vetem vjehrra ja nisi me qesh si shtrige. Aty ja mora inati dhe nuk shkova gati 8 muaj thashe do harron vjehrra. Pas 8 muajve kur shkova ajo akoma pa me folur me tha : o hajde dhenderr a e di qe kur ske qene qe kur i ra deres me koke " ... pra shtriga akoma nuk kish harru dhe me kurr nuk shkova te ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 15 Apr 2010, 16:15

nusja vjerres duhet ti thot mami se pse vjerres nese i thot mami ajo nuse ne at famile ka shum rrespekt per te gjithve atarve te asaj famile po dhe asht edukat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:40

ne emer se mama i thirr asaj qe mka dhon jeten jo plakave tbots

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7099
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Vjerres Mami Apo Ne Emer?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi