» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Shko poshtė

Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 18:36

Jeni ne nje lidhje dhe kaloni mire...por nderkohe jeta ju perplase ne nje njohje tjeter ku dicka ndryshon brenda jushe...dhe e deshironi kete person...dhe gjithashtu dhe ai/ajo ju..

c'fare do benit si do vepronit..do jetonit kete histori..duke e mbajte te fshehur per mos te prishe lidhjen e pare qe keni kohe tashme dhe ndjeheni i sigurte dhe mjafte mire..apo nuk do e rrezikonit fare do terhiqeshit me nje fines dhe nuk do mplekseshit..

Apo do ta diskutonit kete me parteren/in qe keni duke i then se diqka nuk shkon mire tek lidhja jone pasi shohe qe te tjere munde te hyjne ne lidhjen tone...ndjeje boshlleqe ne lidhjen tone..
apo do akuzonit veten perse me ndodhi mua kjo gje..dhe une jam fajtori per kete situate...

Apo do thoje me veten do kaloje eshte thjeshte nje simpati momenti...dhe do ti perkushtoheshit me shume parteres/it te vjeter qe keni per te kapercyer..kete tip kercnimi per lidhjen tuje...
keto jane disa alternativa nje prej te cilave munde te zgjedhim...

Por ka dhe shume te tjera...shtoni jepni mendimin tuje..
Si mendoni
Dhe si do vepronit ne nje situate te tille..

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:51

Do i ndiqja ndjenjat pa menduar se cfar do ndodhe neser.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 May 2010, 12:56

Nqs kjo gjė ndodh, atėherė ose nuk ėshtė dashuri, ose ėshtė thjesht njė terheqje fizike dhe asgje me teper, pėr mua ėshtė si njė loj kjo sdo veproja ne asnje menyr sepse nuk ka mundesi tė ndodh kjo tek mua .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:25

do i ndaja qe te dy,vetem me mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 16 May 2010, 16:27

Per esperince personale mua me ka ndodhur kjo gje por i kam dhene rruges vetes edhe kam thene me asnjerin


Edituar pėr herė tė fundit nga Klea.Love nė Sun 16 May 2010, 16:42, edituar 1 herė gjithsej

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17538
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Arjana prej Sun 16 May 2010, 16:41

do i mbaja te dy,njerin per shtepin tjeterin per jasht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14977
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni ne nje lidhje...paralelishte deshironi dike tjeter..si do vepronit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi