» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


“San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Shko poshtė

“San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 19:34


Ndeshja mė e pritur e gjysmėfinaleve tė Champions League mes Interit dhe Barcelonės ka
regjistruar nje rekord pėr stadiumin “San Siro” qė ka arkėtuar plot 4 milionė euro.

Zikaltėrit e trajnerit Mourinho do tentojnė tė hyjne nė histori pas disa dekadash duke kėrkuar
finalen, por pėrballė do kenė kampionėt e botės, lojtarin mė tė mirė nė
botė dhe skuadrėn me spektakolare tė planetit. Mision i pamundur? Jo pėr
trajnerin Mourinho qė i kuotoi tė dyja skuadrat me nga 50 % mundėsi.

Pėrsai pėrket formacionit vendas, duket se dyshimi i vetėm ėshtė mes
Milito-s e Balotelli-t me argjentinasin mė tė favorizuar. Guardiola nga
ana tjetėr mendon skemėn 4-2-3-1 me sulmin e pėrbėrė nga katėrshja
Keita-Messi-Pedro dhe Ibrahimovic.

Njė kuriozitet i kėndshėm nė prag tė kėsaj sfide ėshtė se presidenti Laporta ka ndjekur shembullin e
skuadrės, duke udhėtuar edhe ai me makinė nga Barcelona pėr nė Milano.
Ka shumė mundėsi qė nė fushėn e lojės tė zbresin dy vėllezėrit, Gabriel e
Diego Milito, tė cilėt do kryqėzojnė kėmbėt jo pak herė pasi njėri
ėshtė mbojtės dhe tjetri sulmues. Formacionet e mundshme
jane;

Inter (4-1-4-1): Julio
Cesar; Cordoba, Lucio, Samuel, Zanetti, Cambiasso, Maicon, Sneijder,
Stankovic, Eto'o, Milito.
Barcelona
(4-2-3-1): Valdes; Dani Alves, Puyol, Pique, Maxėell, Xavi, Busquets,
Pedro, Messi, Keita; Ibrahimovic.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 19:37

hahaha geri eshte afer shtepis time lol amon se ka plasur rremuja pa filluar akoma

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Geri prej Tue 20 Apr 2010, 20:11

Forca Barca
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Apr 2010, 20:18

hahaha sa mire e ke thene

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: “San Siro” plot pėr Interin qė kėrkon historinė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi