» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Shko poshtė

Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 21 Apr 2010, 21:44

Ai/ajo martohet dhe ju ka thirrur ne dasem, ju
do te shkonit?

Une kisha shku valla edhe ma shum e kisha tranu bila isha qu edhe me Vallzuu Po Ju?

Nese asht thema Sorry ok

Kiss Jeni mat majrrt
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 01:06

As qe nuk do e kisha menduar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 Apr 2010, 14:05

nje ishi im u martua para pak kohesh dhe pavarsisht se kemi ngalur miq nuk me ftoi ne dasem.
po te me kishte ftuar jo vetem qe do shkoja po dhe do ja digja nuses shamin e beqaris me duart e mia hahahahaaaaaa
nuk jam xheloz hic

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Interesant prej Thu 22 Apr 2010, 14:11

JO nuk kisha me e pranuar nje ftese te tille.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga arta prej Thu 22 Apr 2010, 15:07

Jo jo nuk do t shkoja kurr
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10663
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 23 Apr 2010, 01:18

jo se mendoj kurre ta bej kete gje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:21

oj te shkuar jooooo,do ja merrja e valles biles qe te pelcas
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Apr 2010, 02:25

As qe mund ta mendoj nje gje te tille nuk do e perballoja dot

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 02:27

po vetem ne nje menyr nese do isha me tjetrin krah per krah dhe te vallzoja per inat qe ta plas

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:35

ore do shkoja ta harxhoja pak,gjynah falas menuja atje kush do e haj pjesen time
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 23 Apr 2010, 14:13

une do shkoja e kam then dhe me lart, ca ti bej nuk jam xheloz.
nese ajo lidhje eshte mbyll eshte mbyll nuk kam pse qaj per te shkuaren.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 23 Apr 2010, 14:23

Po me qeshet me pergjigjen e Arjanes Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 16:06

Jo nuk do shkoja ,si do mundja ta shifja me nje tjeter do ishte keq e me keq per te dyt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:17

Kotelja shkruajti:Po me qeshet me pergjigjen e Arjanes Very Happy


se mos e more seriozisht ti e shkon me te vertet moj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Mirja prej Fri 23 Apr 2010, 19:11

Jo nuk dot shkoja kurr
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 19:23

jo kurr dhe nuk dua te ja shoh syt e le te shkoi ne Darsem ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Bella prej Fri 23 Apr 2010, 20:29

Varet se cfare marredheniesh kam patur dhe kam me te.........
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 8997
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 21:33

po te me bente ftese ai nje arsye e ka,ndoshta per te me ven ne pozite te shikoj si do reagoj,per inat te tij pra do vija e do tregoja se sme interesonte hic,ti dhimte atij me shum pse mua
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 24 Apr 2010, 18:52

Po do shkoja per ta shikuar se si duket si dhender me ate nusen tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 00:06

hahahhahaah zemerushja e qelloi tash
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga ENTONY prej Sun 25 Apr 2010, 01:06

do shkoja ti fusja dhe nje vallezim
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9319
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 01:07

ahahahahahahha popo do merrja nje valle me kete lart ( vallen zgjidhe vet )

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga ENTONY prej Sun 25 Apr 2010, 01:16

do shkoja, dhe do merja kete siper nje valle rakie
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9319
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 01:25

moj raki moj raki moj rakia bukuroshe Razz Razz

do ti shkoja ne dasem duke kercyer

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 01:58

me gjith qejf,jo vetem por e shoqeruar me partnerin e ri
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 02:18

jo nuk do kisha gucim ta shihja ne krahun e nje tjetre

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 13:11

Po do shkoja dhe do ngreja nje dolli per te,per mua dhe per nusen e tij te re

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Mirja prej Sun 25 Apr 2010, 13:18

Jo jo nuk dot shkoja kurr
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 13:30

varet nga situata e ndarjes , nese ka qen mosdashuria ateher nuk kam pse ti shkoj ne dasem , nese ndarja ka qen ne rrethana te tjera dhe ende ndjej per ate person do ti jepja lamtumiren e fundit dashuris duke e par dhender krah nje tjetre

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Loqki prej Sun 25 Apr 2010, 13:31

Po Mer Pse Jo Gje Nermale Eshte Ajo Mua Sme Pengon Aspak ahahahah
avatar
Loqki

Postime : 5
Kyējet nė forum : 8946
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 15:19

do shkoja,mos them qe do i propozoja te behesha e kumbara e ciftit hahahhaha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ti shkonit ne dasem ish te dashurit/ dashures?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi