» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Shko poshtė

Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 22 Apr 2010, 09:03

A ju pelqejne femrat e shminkuara apo ato qe nuk shminkohen!!


Mė ReSpekt..!!!
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9658
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 09:11

Flm Samkaqika

ne Realitet esht se gjdo Femer nuk rri pa u shminkuar
por mvaret se si?
mendimi im esht se sa me pak te shminkohesh dhe sa me thjesht
tek vehtja perdor vetem nje rrethim me laps syt dhe buzet me shum nuk perdor sepse me duket shum e tepert
me respekte nga **Ardhmeria**

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 11:46

Eshte dicka qe i ka hijeshi femres.Eshte perdorur qe ne kohen e lashte dhe zanafillen e ka ne Egjiptin e lashte, ku perdorej nga meshkujt dhe nga femrat.Sot jane femrat ato qe e ndiejne si te nevojshem tualetin, por nuk perjashtohen dhe disa meshkuj .
Personalisht perdor tualet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Interesant prej Thu 22 Apr 2010, 12:05

Mendoj se secili njeri duhet te jete i natyrshem. Ne kohen e sotit me te natyrshem ndoshta jane meshkujt ne krahasim me femrat. Nuk e di por mendimi im eshte qe femra eshte ajo bukuria natyrore , e cila e ka bukurine e saj pa u shminkuar apo pa perdorur tualet, po edhe nese perdoret jo te shkohet ne ekstrem sic kemi shume nga femrat sot, qe bejne fytyren e tyre sikur te jete plastik nga tualeti i tepert qe ka perdor.

Ēdo gje e natyrshme dhe natyrale ka edhe vleren me te madhe sesa ajo artificiale !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13892
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 Apr 2010, 13:28

o zot o zot sa bezdi i kamkur hedhin dy gisht llac ne surat.
po mundohem te futemnje moment ne llogjiken e nje femre.
normalisht ne femer lyhet sepse keshtu mendon se behet me interesante dhe se do i pelqej meshkujve, te pakten pjesa me e madhe e femrave per kete pune e bejne tualetin.
po kush dreqin u ka then ketyre femrave se me gjithe ate arsenal tualeti ne fytyr do u pelqej meshkujve.
ta dini te gjitha ju femra qe dolexoni kete shkrim: se te gjith meshkujt pa perjashtim po pa perjashtim nuk i shikojne dot femrat e lyera me shume tualet.
meshkujt pelqejne femrat me pak tualet sepse femraeshte femer dhe duhet te mbahet sepse ashtu i ka hije.
po ju lutem femra te dashura ju flas ne emer te gjith meshkujve mos e teproni me tualetin se dukeni si kllouna dhe ju siguroj qe do e vini ne siklet partnerin qe keni ne krah.
uuuf sa kam shkruajtur, skisha bere me pare kaq moral femrave sa sot hahahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga arta prej Thu 22 Apr 2010, 15:19

memaliaj shkruajti:o zot o zot sa bezdi i kamkur hedhin dy gisht llac ne surat.
po mundohem te futemnje moment ne llogjiken e nje femre.
normalisht ne femer lyhet sepse keshtu mendon se behet me interesante dhe se do i pelqej meshkujve, te pakten pjesa me e madhe e femrave per kete pune e bejne tualetin.
po kush dreqin u ka then ketyre femrave se me gjithe ate arsenal tualeti ne fytyr do u pelqej meshkujve.
ta dini te gjitha ju femra qe dolexoni kete shkrim: se te gjith meshkujt pa perjashtim po pa perjashtim nuk i shikojne dot femrat e lyera me shume tualet.
meshkujt pelqejne femrat me pak tualet sepse femraeshte femer dhe duhet te mbahet sepse ashtu i ka hije.
po ju lutem femra te dashura ju flas ne emer te gjith meshkujve mos e teproni me tualetin se dukeni si kllouna dhe ju siguroj qe do e vini ne siklet partnerin qe keni ne krah.
uuuf sa kam shkruajtur, skisha bere me pare kaq moral femrave sa sot hahahahahaaaa
Pjtohem me ty Memaliaj se edhe mu sum len pershtypje grimi
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10747
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:26

na ka lezet kur se teprojme se tani e ne gjume me makiazh bien e flen disa
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Apr 2010, 02:51

Ky fenomen ndodh me teper ne vendet ne tranzicion ose ne vendet ku demokracia akoma eshte e re. Kjo gje ne shtetet e perendimit eshte pothuajse e vogel. Une mendoj se nje vajze 15 vjecare dhe nje vajze 30 vjecare nuk ka nevoje per plaster ne fytyre. Ndoshta kete gje do e kishin te nevojshme ato te moshave 40 e mbi por edhe keto ne raste solemne e jo kur te shkojne ne treg me ble 2 apo 3 kille speca ose domate. Une shof rruges, ne kafene, e x vende shume goca te reja dhe te lyera. Cka mund te them per to per ate qe i shof. Ne shumicen e rasteve nuk dine te lyhen, te raste te tjera, lyhen nga nevoja per te qene sa me terheqese ne syte e te tjereve dhe harrojne qe cdo person ka lezetin e vet me apo pa tualet. Me falni ju femrat ndoshta nuk ju pelqen por thashe mendimin tim dhe ate qe po shof sot ne rruge ose vende tjera.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 03:02

esht e vertet se shum her Ndoshta nuk kan fajin meshkujt qe kritikojn me ka ren rasti veht me keto gjera te teperta esht Normale nje tualet te leht te perdoresh dhe sa me thjesht dhe natyren e veht njeriut qe ka
mua me ka ndodhur veht nje nje darsem me lyen qerpiket ku nuk isha mesuar te mbaj se tepermi ket me esht dashur te marr mbas 5 minutash pallomen e te shlyej
e sidomos bej cudi per vajzat shum ne mosh te re te perdorin se tepermi mua ma merr mendja ime se jo se me duken me te bukura por me duken qe po e prishin bukurin Natyrore

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Drini prej Fri 23 Apr 2010, 09:03

Une kam nje mendim te vecante per kete: FEMRA ESHTE E BUKUR NESE ESHTE E BUKUR KUR ZGJOHET NGA GJUMI..e keni parasysh, pa tualet...megjithate pak tualet nuk ben dem, mirepo cdo gje e tepruar eshte e demshme,,,ne vecanti kur behet femra nga make-upi sikur aliene me maske ne fytyre...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 11:57

Ndoshta vertet ju pelqejne femrat natyrale , por pranojeni qe terhiqeni me shume nga nje femer e lyer sesa nga nje jo e lyer.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Naki prej Fri 23 Apr 2010, 14:20

Arla dakord kete qe thua. Tema eshte nje mendim dhe kete mendim ju femrat me se miri e merrni nga ne meshkujt. Arla une po them ate qe po shof nuk po bej asnje udhezim ose marketing vetem sa per te postuar. Shumica nuk dine te bejne tualet . Cdo gje shkon me moshen . Kur shikon nje femer 18 vjece me tualet te rende dhe pa pik shije te jep ate pershtypjen se eshte 30 vjec e ca. Tani mos i pergjithsojme shum gjerat..dmth mos ti fusim te gjitha me i thes..ka femra shqiptare qe lyhen shum e te tjera qe jan mese normale.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 17:32

nevoje e femres per tu dukur sa me joshese,terheqese,dhe sexi jo vetem ne syt e nje mashkulli por e ne shoqerine e saj ,ne njerezit qe e rrethojne
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 17:40

Do thsha se thjeshtesia eshte gjithmon me e mir te dukemi sa me natyrale sepse zoti na krijoj pa tualet dhe duhet te dukemi sa me natyrale.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:26

Arla shkruajti:Ndoshta vertet ju pelqejne femrat natyrale , por pranojeni qe terhiqeni me shume nga nje femer e lyer sesa nga nje jo e lyer.

Terhiqem nese e shoh ne foto,perndryshe jo,se nuk mund te ha as torten per 1 jave.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10937
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:37

joshes kur perdoret me mase,ta shpif kur e teprojne
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:53

Nuk ka mė bukur se tė shohish femrėn pa makjazh, kur shoh femra nė moshė shumė tė re, dhe nėpėr shkolla shkojnė me fytyra tė bojadisura mė duket sikur ėshtė 1 prilli - (nė Shkup festohet kjo ditė nėpėr rrugėt tanė, me emrin "mask&ball")
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9329
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:19

edhe plaken me e ly kukull del un rri e thjesht pa tualet ma shpifin ato qe lyhen e ngjyhen plaka mo absurde nnccnnc

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7279
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare mendoni per tualetin tek femra?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi