» Cila ėshtė miqėsia sot?
The Illyrians dancing Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
The Illyrians dancing Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
The Illyrians dancing Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
The Illyrians dancing Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
The Illyrians dancing Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
The Illyrians dancing Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
The Illyrians dancing 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Geri (7161)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
lolita (6766)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Annika (6751)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Voglushja (4385)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Interesant (4173)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Arjana (3724)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
albi (3377)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 
Adisa (3282)
The Illyrians dancing Vote_lcapThe Illyrians dancing Voting_barThe Illyrians dancing Vote_rcap 


The Illyrians dancing

Shko poshtė

The Illyrians dancing Empty The Illyrians dancing

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 13:11

Z. Dodė Progni ėshtė nga Shkodra, Shqipėri.
Nė forum ka sjellur dhe shkruar tema tė ndryshme Historike...
►Mė shumė nga Dodė Progni
Mr. Kadrush Radogoshi u lind nė Gjakovė mė 15.09. 1948. Fakultetin Filosofik (Dega e gjuhės dhe letėrsisė shqipe) si dhe studimet posuniversitare...
►Mė shumė
"Heshtja nuk eshte zgjidhje" libėr qė flet pėr dhunėn, pedofilinė, abuzimin seksual, bulizmin, stalking, moobing.
LOJĖRA ONLINE