» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje

Shko poshtė

Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Fri 23 Apr 2010, 23:25

Pas nje propozimi qe me beri Zemrushja vendosa te jem pjes e forumit tuaj nese ju me mireprisni. Jam nga Kosova stujoj ne Fakultetin e Prishtines lemin e Mjeksisė
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 23 Apr 2010, 23:28

Pershendetje edhe mire se erdhe ne mesin tone dr.Dugi

te uroj argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt Klea.Love

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17613
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Mirja prej Fri 23 Apr 2010, 23:31

Mir se erdhe dr.Dugi

Pershendetje
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Fri 23 Apr 2010, 23:42

Klea faliminderit per mikepritjen tuaj, besoj do kalojm mire se bashku

Mirja mbetesh e pershendetur dhe nga une
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Naki prej Sat 24 Apr 2010, 00:12

Mire se erdhe dr.Dugi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19259
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 01:13

mire se erdhe i nderuar
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15052
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 10:05

Mire se erdhe dr. Dugi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Bella prej Sat 24 Apr 2010, 10:06

Mire se erdhe dr. Dugi
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 9069
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Bella prej Sat 24 Apr 2010, 10:09

A mund te me tregoje dikush se si te vendos nje foto ne profilin tim? Se jam anetare e re dhe nuk i di keto gjera akoma!
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 9069
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 11:53

dr.Dugi shkruajti:Pas nje propozimi qe me beri Zemrushja vendosa te jem pjes e forumit tuaj nese ju me mireprisni. Jam nga Kosova stujoj ne Fakultetin e Prishtines lemin e Mjeksisė

Mir se erdhe te uroj te ja kalosh sa me mir ne mesin ton je i mir se ardhun

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Sat 24 Apr 2010, 11:56

Faliminderit te gjithve besoj qe do kalojm mire se bashku
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 13:39

dr.Dugi shkruajti:Pas nje propozimi qe me beri Zemrushja vendosa te jem pjes e forumit tuaj nese ju me mireprisni. Jam nga Kosova stujoj ne Fakultetin e Prishtines lemin e Mjeksisė

Mire se erdhe dr.Dugi
Te uroj te kalosh sa me kendshem ne shoqerin tone te mrekullueshem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 24 Apr 2010, 13:48

Dr. Dugi, mire se erdhet ne shoqerine tone, uroj t'ia kaloni sa me mire.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11144
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Sat 24 Apr 2010, 17:41

Faliminderit per mikepritjen e ngroht qe me bet
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Geri prej Sat 24 Apr 2010, 18:17

dr.Dugi shkruajti:Pas nje propozimi qe me beri Zemrushja vendosa te jem pjes e forumit tuaj nese ju me mireprisni. Jam nga Kosova stujoj ne Fakultetin e Prishtines lemin e Mjeksisė
Mire se erdhe lal ne shoqerin tone,kalofsh sa me bukur me ne Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16209
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Annika prej Sat 24 Apr 2010, 20:47

Mire se erdhe Dr.Dugi

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15298
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Sun 25 Apr 2010, 19:55

Faliminderit juve
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga BeLti prej Mon 26 Apr 2010, 20:46

Pershendejte, mire se ke ardh, qaste te kendshme me ne!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9760
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Bruneta prej Mon 26 Apr 2010, 21:52

Dugi mire se erdhe zemra,uroj qe t'ja kalosh sa me bukur mes nesh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13021
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 22:06

Mire se erdhe
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11837
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Selmani prej Mon 26 Apr 2010, 23:25

Hoşgeldin
avatar
Selmani

Postime : 20
Kyējet nė forum : 9032
Regjistruar mė : 25/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Mirja prej Mon 26 Apr 2010, 23:26

Mir se erdhe Selmani
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 26 Apr 2010, 23:26

rshėndetje,

Mir
ė se
erdhe
uroj qėndrim kėndshėm..

avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9646
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga dr.Dugi prej Mon 10 May 2010, 17:29

Faliminderit te gjithve
avatar
dr.Dugi

Shteti : I Panjohur
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9070
Regjistruar mė : 23/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 21 Jun 2010, 19:51

Pershendetje edhe mire se erdhe ne mesin tone dr.Dugi

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 9047
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi