» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mihrije Braha me emision tė ri

Shko poshtė

Mihrije Braha me emision tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 11:55

Mihrije Braha me emision tė ri
Kėngėtarja kosovare, Mihrije Braha, ka marrė pėrgjegjėsinė e drejtimit tė njė emisioni te cilin do ta udhėheqė vet ajo, e qė do tė emėrohet “Female”.
Dukeqenė feministe, ajo nuk ka dėshirė qė tė tingėllojė vetėm e tillė, ajo
thjeshtdėshiron qė tė gjitha grave dhe vajzave tė suksesshme, tė profesioneve
tėndryshme, t’u jepet mundėsia tė rrėfejnė nė ekranin televiziv, sukseset,
sfidat, dėshirat, pasionet, vėshtirėsitė e jetės qė ato i kanė percjellė deri ne ditėt e suksesit tė tyre.Veē kėsaj, nė
emisionin e saj ka edhe muzikė live, herė duke kėnduar
vetė, e herė duke ftuar ndonjė kėngėtar/e nga estrada kosovare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi