» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri

Shko poshtė

Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 11:57

Labinot Tahiri me album dhe videoklip tė ri
Kėngėtari
Labinot Tahiri vazhdon me projektet e reja muzikore. Ai tani sapo ka
pėrfunduar albumin e tij tė fundit, i cili do tė nxirret nė treg gjatė javės se ardhshme.

Albumi titullohet “Pa drejtėsi nė dashuri”, dhe ka 12 kėngė me disa zhanre
muzikore, raporton e pėrditshmja “Kosova Sot”.Labi nė kėtė album ka bashkėpunuar me Avni
Qailin,Ilir Beranin,Virusin, Ardian Kastratin, Shkumbin Azizin, Gaboron etj.
“Ėshtė njė album mė kėngė tė pėrgatitura mirė dhe kuptimplota. Kam bashkėpunuar me krijues tė shumtė nė mėnyrė qė
albumi tė del sa ma kualitativ, dhe njėherit shpresoj te pėlqehet nga publiku”, ka thėnė Labi .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi