» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfare do te donit?

Shko poshtė

Cfare do te donit?

Mesazh nga Bella prej Sun 25 Apr 2010, 16:23

T'ju dhuronte mengjesi?
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 9075
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 09:28

Nje puthje nga ti Bella!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Bella prej Mon 26 Apr 2010, 09:46

Ahahahaha.....keshtu ne korrespondence te dhuroj dy puthje pa merak!
avatar
Bella

Postime : 34
Kyējet nė forum : 9075
Regjistruar mė : 23/04/2010
Profesioni : Eksploratore e dashurise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:27

at qe dua te jemi bashk

edhe tani dua te me sjellin kafennn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12926
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 14:00

harmoni mes njerzve
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Apr 2010, 17:57

Transaprence dhe realitet mes nesh... nese une kam gabuar me udhezo te mos gaboj prap e mos me mbroj sepse do gaboj prap

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 27 Apr 2010, 20:12

do te doja te dija shum gjera por me mire heshtja ben punen e vet si gjithmone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 20:55

te me pershendesni,mendoj se e meritoj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 19:48

Do doja te fitonte Barcelona sonte,asgje me shume!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10931
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga deti prej Wed 28 Apr 2010, 19:53

Do te doja qe deshira e Besit te behet realitet sepse te njejten gje e deshiroj edhe une.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13747
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 28 Apr 2010, 19:56

I bashkohem edhe une deshires tuaj, fitorja e BARCELONES.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 28 Apr 2010, 19:57

do doja te hiqen vizat per KS dhe te jem dhe ne shqiptart te barabart me shtetet ne rejon.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 28 Apr 2010, 20:17

dicka te pamundur

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10696
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 03 May 2010, 17:51

do te doja shum gjera po meqe i gjysmen i kam te tjerat me kalimin e kohes do vine

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 03 May 2010, 20:20

do te doja te shkoj nestra te njona ne vizit
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 23:50

nje gjum te rehatshem per sot
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 19:29

Do doja qe nje yll te shkeputej nga mbreteria e qiellit dhe aq shume te mahnitesha nga kjo bukuri e rralle, saqe te harroja te mendoja deshiren.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 04 May 2010, 19:30

qe njerezit mos te varen gjithmone nga thashethemet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 19:56

Do doja te shihja nje pike shiu qe qendron pezull ne hapesire, per te shmangur bashkimin me pikat e tjera dhe tretjen ne balten e tokes, sepse ne kete menyre do te shmangte shkeljen nga kembet e njerezve.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 23:09

do te doja shum gjera por per nje i lutem zotit cdo dite te zhduk semundjet e tu jap mbrapsht jeten atyre qe ua ka marr
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 23:11

Do doja qe kurre te mos shihja lot ne syte e njerezve te mi me te dashur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 23:13

mos vuaj me asnje femij ne kete bote
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 23:18

Do doja qe mbase per thjesht disa minuta fjala dhimbje dhe vuajtje te mos egzistonin.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 23:20

te mbizoteronte paqja kudo
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 22:55

qe njerezit mos te bejne dallime ndaj njeri tjetrit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 22:58

Do te doja qe dhe kur jam trishtuar te mundohem te buzeqesh, ta ndaloj lotin e syrit te bukur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 23:08

qe gjithkush te marri ate qe meriton ne kete jet

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10696
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 May 2010, 16:39

Do te doja qe boten ta ndryshoja ,urejtjen ta zhdukja,kriminelet ti beja engjuj .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Arjana prej Sun 30 May 2010, 17:58

paqe,njerez te lumtur,eren e jetes e jo te vdekjes,shpetim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15058
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:25

qe mos tket luft e rracizem

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 19 Jun 2013, 22:07

Pushim.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga albi prej Thu 20 Jun 2013, 00:27

te ket paq ne boten e civilizuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12282
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 21 Jun 2013, 09:14

Ti zhdukja nga bota njerezit egoiste.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:00

tvrisja tdashurumt e shekullit Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfare do te donit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi