» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kendoni nje kenge....!

Shko poshtė

Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 26 Apr 2010, 22:47

Ju kisha lutur qe te
kendoni ndonje kenge qe dini ska rendesi zhanri por mundesisht kenget te
mos jene kopje nga google apo ndonje faqe tjeter por kenge qe dini ju
pak a shume vetem e vetem qe te ndezim pak atmosfere ne forum besoj se
keni kuptuar esencen e kesaj teme.
Ju mirepres!!!
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9478
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Aristogata prej Mon 26 Apr 2010, 22:50

zeri yt ne telefon me tha prap eja
zemra inatin e harroj
un pran te erdha
s'isht takimi pare jo dhe as i fundit
buzet than me fal ti
qerpiku nje lot shkundi
dhe ne syt tan u hap nje qiell gezimi
zemra i tha zemres beso ne dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10522
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Besi prej Mon 26 Apr 2010, 23:49

Oj lulia jone me limona
kush ma ka inatin
ju thefte koma
.....
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Aristogata prej Mon 26 Apr 2010, 23:52

sa djem si ty o zogu vogel
mua me ngacmojn
sdin as cfar kerkojn
po me genjeshtra
jeta s'shtyhet ti mos e provo
jetoje ti jeten
dhe gjithmon veten tende trego

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10522
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 00:08

....
Kurre s'jom ndal
edhe pse nganjehere
me kan shah do
Po prap kam shkru
c'do gje qe me ka preukupu
Se keto e kam dhunti nga Zoti
qe te jem ma i dallum
E ata-o qe s'me dojne
hajt se e marin vesh me von
....
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 00:11

sikur ta dish djal loja si mbaron
dhe me grepin tend tjeter kund peshkon
syri sheh gjithcka por veten se shikon
ne lotet e tu ti po noton
mos luaj me zjarr se do digjesh keq
te dukem si pesh por nuk bie ngrep

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10522
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 00:30

...
Shume m'kan kesh
po shume me kan desht
Ata qe m'kan perkrah
me t'mire ka me ju kthy
Ata qe m'kan shah
kryt...
Bajat ma kan bo
po prap kam vazhdu
Shpesh m'kan zon si budall
aq shume qe kam shkru
M'kan thene:ti bre djal
je tranu,ne shtimje duhet me t'qu
U kam thene:hajt se
ky budalla e shihni kush ka mu kon
I shoh tani se si mesin goje hapt
kur me shohin mu
Po ka kohe per ata
qe me shume kan mu mesu
...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Apr 2010, 01:23

sdi te kendoj une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Aristogata prej Tue 27 Apr 2010, 14:32

Ku shkruan endrrat, ku?
Ke deshen syte e tu, Se di
Ne heshtim qe te dy
na ndan nje ftohtesi tani
Kur braktis ate qe do
vjen nje cast qe e kupton
se pa te ti dot s'jeton
cfare me thuaj vlen ne bote
kur je vetem e ke ftohte
dhe nje zemer se gjen dot
Ku shkuan pritjet, ku?
Ku ndali hapi yt Se di
ne ndjenje ne fshehtesi
jam skllavi yt me thote tani

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10522
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:50

E PIKA SHIU PA PUSHU
E NGELEN GOCAT PA U MAARTU
DO MARTOJM CUNAT E DO BAJM DASEM TMADHE
LALA TRA LALASDI MA

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7099
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kendoni nje kenge....!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi