» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Windows Live pėr iPhone

Shko poshtė

Windows Live pėr iPhone

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 May 2010, 15:47

Windows Live pėr iPhone

Sė shpejti nė iPhone nėpėrmes MSN-it do
tė mund tė bisedonim duke shfrytėzuar aplikacionin origjinal tė kompanisė
Microsoft.

Qysh nė muajin dhjetor tė vitit tė kaluar ishte paralajmėruar se Microsoft po
planifikonte tė pėrgatis aplikacionin Live Messenger pėr celularin e
popullarizuar iPhone tė Apple, e sot nė portalin e njohur teknologjik Neowin
janė publikuar edhe fotografitė e para tė aplikacionit duke punuar.
Microsoftit klientin e iPhone pėr protokollin e popullarizuar tė
komunikimit tė ēastit do tė mund ta provonim qysh nė muajin qershor, si pjesė e
paketės Windows Live Wave 4, derisa ‘nafakalitė’ e rrallė do ta kenė rastin qė
kėtė ta bėjnė gjatė majit, brenda njė numri tė kufizuar tė testuesve.
Windows Live Messenger pėr iPhone mundėson ndarjen e fotografive, komunikim
ēasti dhe kanale sociale pėr pėrdoruesit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi