» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


VIP Shpija – Fitojnė Thuprat dhe Bertani

Shko poshtė

VIP Shpija – Fitojnė Thuprat dhe Bertani

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 May 2010, 11:26

Grupi i ashtuquajtur
‘Thuprat’ (Vedati, Mensuri dhe Osmani) dhe Bertan Asllani janė
fitues tė edicionit tė parė tė VIP Shpija, pas njė aventure qė zgjati
plot njė muaj.

‘Thuprat’ tė pėrbėrė nga tre anėtarėt
e Stupcave, me humorin dhe atraksionin
e treguar ndaj spektatorit
fituan dashurinė e tyre pėr tė qenė njėri nga dy
fituesit e
ēmimit tė madh.Krahas humorit, nuk mungoi as kėnga dhe as kultura
e shfaqur nė raport me banorėt, pasojė e sė cilės ishte dhe triumfi
i Bertan Asllanit.Kėshtu, edicioni i parė i VIP Shpija pėrmbyllet me
sukses, natyrisht, me shpresė se do tė shohim njė VIP Shpija tė
re
me fytyra tė reja nė tė
ardhmen.
Banorėt pjesėmarrės nė kėtė
shou
ishin: Thuprat (Vedati, Osmani &
Mensuri), Bertan Asllani,
Rozana
Radi, Fatos Kryeziu, Drenusha Latifi, Kastro
Zizo, Big Mama,
Agim
Gėrguri, Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge. /vipshpijaVizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi