» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pershendetje te gjitheve!!!

Shko poshtė

gezuar pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga saimir_is prej Mon 03 May 2010, 14:58

i pershendes te gjithe antaret por pa haruar adm se ai eshte shefi:D:D:
po them ti kepus nje prezantim -quhem saimir isufaj vazhdoj studimet ne turqi per finance viti i trete.
dhe mesa vura re ketu ne forum nuk ka nje teme mbi ekonomine.
sipas meje do ishte e nevojshme nje kend me teme ekonomi.

saimir_is

Shteti : turqi
Postime : 19
Kyējet nė forum : 8948
Regjistruar mė : 03/05/2010
Profesioni : paradite pushim pasdite papune:D:D:D:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 May 2010, 15:07

saimir_is shkruajti:i pershendes te gjithe antaret por pa haruar adm se ai eshte shefi:D:D:
po them ti kepus nje prezantim -quhem saimir isufaj vazhdoj studimet ne turqi per finance viti i trete.
dhe mesa vura re ketu ne forum nuk ka nje teme mbi ekonomine.
sipas meje do ishte e nevojshme nje kend me teme ekonomi.

Mire se erdhe ne radh te par ne mes nesh te uroj gjith te mirat te ja kalosh siq deshiron ketu ne forum sa per propozimin tend do e kemi parasysh me sa di une e kemi kete lami por gjithse si do shofim prap .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 15:09

mire se erdhe Saimiri,sa per ankesen tuaj po te kerkoni ne forum do gjeni e kategorin e ekonomis per me shum informacione drejtohuni tek stafi i ketij forumi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Annika prej Mon 03 May 2010, 22:46

Mire se erdhe Saimir

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Mirja prej Mon 03 May 2010, 22:51

Pershendetje Saimir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kotelja prej Tue 04 May 2010, 08:35

Mire se erdhe Saimir, qendrim te kendshem ne mesin tone.
Ndjehu si ne shtepine tende Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Naki prej Tue 04 May 2010, 08:44

Pershendetje Saimir, mire se erdhe.
Sa per kerkesen qe paske bere ne fillim te prezentimit besoj se e paske gjetur kategorin per ekonomi ngase shof se ke bere nje postim ne ate kategori.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 04 May 2010, 19:37

Pershendetje saimiri mire se erdhe argetim te kendshem ne kete forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 19:54

Mire se erdhe mes nesh Saimiri, argetim te kendshem ne shoqerine tone.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Pershendetje gjithve!

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 20 May 2010, 11:57

Pershendetje dhe ju per gezoj per forumin vertet i shkelqyer dhe shpresoj se do kaloj bukur ketu


Respekt E Dashuruar
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 May 2010, 14:45

E Dashuruar shkruajti:Pershendetje dhe ju per gezoj per forumin vertet i shkelqyer dhe shpresoj se do kaloj bukur ketu


Respekt E Dashuruar

Pershendetje E Dashuruara mire se na ke ardhe dhe flm per komplimentin,te uroj te ja kalosh sa me mire ne mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga deti prej Thu 20 May 2010, 15:19

Miresevjen ne mesin tone, e dashuruar!
Shyqyr se qenke e dashuruar, se perndryshe do dashuroheshe patjeter me dike nga forumi i jone gazmor.
Uroj te kalosh sa me mire ne mesin tone.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 20 May 2010, 17:01

Pershendetje mire se vjen e Dashuruar te uroj argetim te kendshem ne kete forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Naki prej Thu 20 May 2010, 19:12

Te pershendes e dashuruar dhe te uroj mireseardhje ne mesin tone. Patjeter se do ja kalosh mire ketu me gjithe ne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga BeLti prej Thu 20 May 2010, 19:23

Mire se ke ardhe, kalofshe mire me ne!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9688
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Mirja prej Fri 21 May 2010, 01:48

Mir se ke ardh E dashuruar
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 21 May 2010, 13:10

mire se na gjete e te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 21 May 2010, 13:46

pershendetje arjana dhe princi
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 21 May 2010, 14:18

Faleminderit shum per mir pritjen e miqeve ne forum

Princesha,Klea,Naki,Kushtrimi,Arjana,Mirja,Deti dhe Belti
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga princi prej Fri 21 May 2010, 14:20

pershendetje kushtrimm
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 21 May 2010, 14:22

E Dashuruar shkruajti:Faleminderit shum per mir pritjen e miqeve ne forum

Princesha,Klea,Naki,Kushtrimi,Arjana,Mirja,Deti dhe Belti

e dashuruar ska perse ti je e mirpritur ne forum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Fri 21 May 2010, 14:28

princi shkruajti:pershendetje kushtrimm

mir se ke ardhur princi je i pershendetur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10798
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Annika prej Sun 23 May 2010, 19:37

Mire se erhde E Dashuruar

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 23 May 2010, 20:36

Mire se erdhet ne shoqerine tone, uroj t'ia kaloni mire mes nesh.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Drini prej Sun 23 May 2010, 22:20

Mire se erdhe E dashuruar...ia kalofsh sa me bukur ketu!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:34

Faleminderit shum
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga shpejtimi prej Mon 14 Jun 2010, 15:05

pershendetje te gjitheve sod eshte dita e pare qe une jam ne kete forum edhe quhem Shpejtim ( po prezantona per ata qe nuk me njofin)edhe shof se disa i njof e i kam miq e disa nuk i njof por edhe ata qe nuk i njof i pershnedes me shpresen se ne te ardhmen do njifemi....
avatar
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 8803
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga arta prej Mon 14 Jun 2010, 15:09

Te pershndes edhe un Shpejtim e mir se ke ardh
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10663
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Jun 2010, 15:11

shpejtimi shkruajti:pershendetje te gjitheve sod eshte dita e pare qe une jam ne kete forum edhe quhem Shpejtim ( po prezantona per ata qe nuk me njofin)edhe shof se disa i njof e i kam miq e disa nuk i njof por edhe ata qe nuk i njof i pershnedes me shpresen se ne te ardhmen do njifemi....

Mir se na erdhe shpejtim te uroj te ja kalosh sa me mire ne mes nesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 14 Jun 2010, 15:11

shpejtimi shkruajti:pershendetje te gjitheve sod eshte dita e pare qe une jam ne kete forum edhe quhem Shpejtim ( po prezantona per ata qe nuk me njofin)edhe shof se disa i njof e i kam miq e disa nuk i njof por edhe ata qe nuk i njof i pershnedes me shpresen se ne te ardhmen do njifemi....


MireSe Erdhe Qastte Te KenDeshme ne MesiNe Tone Amo Ke Bre Nje Gabime Se Ke Dashur Qe ta Hapesh Nje Teme Dhe Ta Prezantosh Veten..

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8975
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Naki prej Mon 14 Jun 2010, 18:47

shpejtim mire se ke ardhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 14 Jun 2010, 19:53

Mire se erdhe ne kete shoqeri shpejtim te urojme argetim te kendshem ne mesin tone me rrespekt Kle@Love

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 21 Jun 2010, 19:53

MiRe Se Erdhe ne MesinN tone Saimiri hehehhe I mire Ti aa...

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8975
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 17:59

Samir mir se erdhe Qast te mri me ne......
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 30 Aug 2010, 09:46

Keto dy tema u bashkun kan nji thenje
"Pershendetje gjithve!"
me
"pershendetje te gjitheve!!!"

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 30 Aug 2010, 11:28

qao For alll

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 30 Aug 2010, 18:14

Ju pershendes nga zemra te gjitheve me kete kenge:

https://www.youtube.com/watch?v=4ca3zYDd3C0&feature=related

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 9337
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga albi prej Tue 31 Aug 2010, 13:35

pershendetje albi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: pershendetje te gjitheve!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi