» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma

Shko poshtė

Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 May 2010, 23:26

Ndėrron jetė tragjikisht kėngėtari Muhamed Suma
Nė njė aksident trafiku, nė moshė 20-vjeēare ka ndėrruar jetė kėngėtari nga Shkupi, Muhamed Suma, bėn tė ditur portali Zhurnal.
Aksidenti tragjik ndodhi kur automjeti i tij ėshtė pėrplasur nė shtyllėn
elektrike,ndėrsa nuk dihen shkaqet se si erdhi deri tek aksidenti, dhe pritet qė
policia tė informojė pasi tė pėrfundojė hetimin.Suma rrjedh nga njė
familje artistėsh, ndėrsa ėshtė fitues i disa ēmimeve
muzikore nė Maqedoni. Ai para tre vitesh ishte fitues i “Nota Fest” me njė kėngė
qėu bė hit dhe pushtoi zemrat e fansave tė tij. Po ashtu, me kėngėn “Bota
sillet” ai la gjurmė nė festivalin Top Fest, duke u bėrė njėri ndėr
mė tė dėgjuarit dhe tė dashurit e tė rinjve

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi