» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Shko poshtė

Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 May 2010, 00:16

Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Besi prej Fri 07 May 2010, 00:19

Lakmia.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10754
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Naki prej Fri 07 May 2010, 00:23

Pyetje e mire princesha dhe ka cka te flitet. Secili jep mendimin duke u bazuar nga vetja dhe jeta personale qe e ka futur ne keto dobesi sepse nuk ka qenje njerzore pa ndonje dobesi. Edhe shkenca eshte munduar ta eksploroj qenjen njerzore dhe dobesit e tij/saj por kur nuk ja ka arritur ngase siq jane jo te barabart gishtat e dores njesoj jane jo te barabarta dhe dobesit tek cdo individ. Te rralla jane raste kur kan ngjajshmeri por edhe ato ngjajshmeri jane te numrueshme.
Po pergjigjem ne pyetjen tende. Dobesia ime personale eshte se kam disa dobesi te vogla qe ne momente prishin cdo gje te mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Besi prej Fri 07 May 2010, 00:28

Besi shkruajti:Lakmia.

Kjo ishte pergjigje e pergjithshme.Cdo njeri lakmon ne nje moment te caktuar se paku ate qe nuk eshte e vetja,ose ate qe nuk i takon,bile edhe ne mes te dy miqve me te mire.

Dobesit personale nuk eshte mire me i tregu,pervec nese i kuptojne njerezit,sepse instikti i njeriut eshte i atille qe vazhdimishte aty kapet dhe i harron te mirat Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10754
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Naki prej Fri 07 May 2010, 00:36

Pikrisht keshtu eshte besi. E thashe me larte personalisht kam disa dobesi te vogla qe prishin cdo gje te mire ne momentin kur pelcet pa dashjen time ndoshta.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Arni-y prej Fri 07 May 2010, 03:16

Dobėsia mė e madhe e qėnies njerėzore sipas meje ėshtė "pėrtacia".
Gjė qė nėnkupton rifreskim tė dobėt nė ēdo qelizė nervore nė tru!
Ėshtė ajo qė mė sė shumti dėmton kompozimin dhe imazhin e kuptimit jetėsorė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9146
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 May 2010, 10:16

Mangesia , ku ne kete term mund te futen te gjitha, si Lakmia, si Pertacia, si Mendjemadhesia ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 07 May 2010, 13:50

mendoj se eshte dashuria ne pergjithesi.
sa per vete mund te them se per momentin nuk kam asnje dobesi.
mund te dukem pak egoist me kete pergjigje po e tille eshte pergj. ime tani

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga deti prej Fri 07 May 2010, 14:00

Edhe une mendoj se eshte lakmia (kajtja).
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Jun 2010, 23:24

Dashuria eshte si medalje me dy faqe, nga njera an te fal forcen te ecesh perpara nga ana tjeter eshte dobesi

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga vistor2 prej Thu 10 Jun 2010, 01:07

Egoja. Duhet tė ruhesh qė qoftė edhe njė herė tė vetme tė mos biesh nėn pushtetin e egos, sepse, sipas saj, tė gjithė njerėzit pėrveē teje janė tė dobėt, tė padijshėm,... dhe ēdo individ ėshtė njė hiq ndaj teje. Njerėzit e kėsaj bote qė janė skllavėruar nga egoja e tyre, jetojnė vetėm pėr tė pėrmbushur dėshirat fizike.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11994
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 10 Jun 2010, 08:56

Lakmia pra
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 16:56

genjeshtra dhe mbivleresimi per veten ti err syte
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 00:08

Zilia ndaj njeri tjetrit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 11:53

Lakmia, nga lakmia behen te gjitha gjerat e liga qe vet njeriun e korit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Erisa prej Fri 11 Jun 2010, 12:44

Princesha shkruajti:Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?


Gishti i kembes
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9072
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 14:03

ligesia
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 12:51

Lakima qe permban te gjith faktoret e ligesis mbrenda, dhe qe gjithmon te korit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 13:33

Kur flet per pjaten e komshiut e ne te veten ska cka ngjyn por e ka boshe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 13:36

mizerja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 19 Jun 2010, 21:21

zilia e mendjes se rritur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:44

genjeshtra dhe injoranca

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila eshte dobesia me e madhe e qenies njerezore?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi