» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


CV e anėtarit/anėtares !

Shko poshtė

CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Naki prej Sun 09 May 2010, 02:41

Po filloj une shpresojme se dhe ju do ta jepni nje CV tuajen
Jam i martuar me nje vejushe e cila ka nje vajze. Babai im eshte martuar me vajzen e gruas dhe eshte bere dhenderr imi, dhe keshtu, thjeshtra ime eshte bere njerke imja. Per me teper, une dhe gruaja e beme edhe nje djale. Ky femije eshte djali i nenes se gruas se babait tim, pra kunat (vella i gruas) i babait tim, por si rrjedhoje, edhe daja im, meqe ai eshte vella i njerkes sime. Keshtu, djali im eshte bere daje imi. Kur gruaja e babait tim (njerka ime), do te beje nje djale, ai do te jete nip imi, sepse ai eshte djali i vajzes se gruas sime. Bija ime (e gruas sime) mund te jete edhe nena ime sepse ajo eshta gruaja e babait tim. Si rrjedhoje e kesaj, une jam vella i nipit tim te vogel. Dhe si bashkeshort i nenes se saj jam edhe baba i kesaj, del se une jam baba i nenes sime dhe vella i djalit te saj te sapolindur: pra jam gjysh i vetvetes…. Nuk po e zgjati ma shume nuk dua ta zbuloj tere biografin time mjaft ishte kjo. Faleminderit !

For my friends (non albanian speakers)
I am married to a widow who has a daughter. My father is married to the woman's daughter and has become my son-in-law, so he become my stepfather. In addition, I made with my wife a son. This kid is the son of the woman's mother that my father, then brother-in-law (brother of the wife) of my father, but as a consequence, even my uncle, since he is my brother novercal. So, my son has become my uncle. When my father's wife (my stepmother), will make a boy, he will be my grandson, because he is the son of the daughter of my wife. My daughter (and my wife) can be my mother because she is a woman of my father. As a result of this, I am a brother of my small nephew. And husbandly of her mother that I am the father of this, it thus appears that I am the father of my mother and brother of her son to nascent: So I'm the grandpa himself .... Is not extended to me many do not want to discover out all my past it was enough. Thank you!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Annika prej Sun 09 May 2010, 10:48


The relationship of your family sounds very complicated.

Marrėdhėnia e familjes tuaj tingėllon shumė e komplikuar.


firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Albg prej Tue 24 Feb 2015, 14:03

qeke kopil  pirat
avatar
Albg

Shteti : Kosove
Postime : 10
Kyējet nė forum : 3756
Regjistruar mė : 15/02/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Teuta_Pr prej Tue 24 Feb 2015, 14:58

Albg shkruajti:qeke kopil  pirat
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral  nuk e ke keq jo Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Teuta_Pr
VIP

Postime : 54
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 26 Feb 2015, 08:31

Nuk mora vesh kush me kend e ben...se te tjerat jane pasoja hahhahaha
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11018
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 17:57

Hello Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7270
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: CV e anėtarit/anėtares !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi