» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Me lendove

Shko poshtė

Me lendove

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 11 May 2010, 00:36

Me
lendove me nji menyre teper te ashpert,ku edhe vet nuk mund ta
paramendosh cfare dhembje i dhe zemres sime .E dij ti ndoshta ndijen
kenaqsite kuash me ndenjat e mija dhe te me lendosh vazhdimisht,por
ndenjat e mija per dashurij ngadal,po shuhen,e njdenjat e urejtes sapo
lindin .As vet nuk e dij ,ndoshta nuk dua te te urej .Ti ,ti per mua
ishe gjeja me e rendesishme ne bote.Te doja teper.por si dhurat fitova
"Dashurin e rejshme .C,do dit e bej pytje vetes ku kam gabuar.Mos vall
gabova se u dashurova ne ty?Te lutem ,me trego c,far duhet te bej qe te
te harojjjj e te ndalem se dashuri......E dij per ti nuk ashte e
randesishme mendimi im dhe ndenjat e mija per ti . Por mos u genjej e
mos mendo se do te te dua per gjithmon .Do ta gjej ate qe me don dhe
respekton ,e tij nuk besoj qe do te gjesh ndonje ,qe do te doje ashtu
sic te desha une tyyyyyyy ...
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9652
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Naki prej Tue 11 May 2010, 01:09

SamkaQika shkruajti:Me
lendove me nji menyre teper te ashpert,ku edhe vet nuk mund ta
paramendosh cfare dhembje i dhe zemres sime .E dij ti ndoshta ndijen
kenaqsite kuash me ndenjat e mija dhe te me lendosh vazhdimisht,por
ndenjat e mija per dashurij ngadal,po shuhen,e njdenjat e urejtes sapo
lindin .As vet nuk e dij ,ndoshta nuk dua te te urej .Ti ,ti per mua
ishe gjeja me e rendesishme ne bote.Te doja teper.por si dhurat fitova
"Dashurin e rejshme .C,do dit e bej pytje vetes ku kam gabuar.Mos vall
gabova se u dashurova ne ty?Te lutem ,me trego c,far duhet te bej qe te
te harojjjj e te ndalem se dashuri......E dij per ti nuk ashte e
randesishme mendimi im dhe ndenjat e mija per ti . Por mos u genjej e
mos mendo se do te te dua per gjithmon .Do ta gjej ate qe me don dhe
respekton ,e tij nuk besoj qe do te gjesh ndonje ,qe do te doje ashtu
sic te desha une tyyyyyyy ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga anea prej Tue 11 May 2010, 08:29

Dashuri moj dashuriiiii .... i mjere eshte ai qe nuk te ka ty....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9339
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Katilja prej Tue 02 Jul 2013, 19:36

Dashurija ka nje frik
Dshurija nuk mendon ne gjdo qast te kerkon
Dashurija nuk preket por ndjehtet
vetem me ........

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me lendove

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi