» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Shko poshtė

Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 May 2010, 15:06

Nė konservė gjeti pjeshkėn me “fytyrė djalli”

Njė grua nga Zelanda e Re, Wendy McMahon hapi nė shtėpinė e saj konservėn me pjeshka, pa
menduar se kjo do t’i sillte ndonjė shqetėsim. Megjithatė u gabua. Kur pa se nė njėrėn prej pjeshkave ishte gravuar njė fytyrė, mbeti e tmerruar.

“Fytyra e djallit”, siē e quajti ajo, e shikonte me ngulm atė, me dy vrima qė
dukeshin si sy, me hundė dhe buzė nė tė cilat shiheshin edhe dhėmbėt.
Fotografinė e pjeshkės e publikoi nė internet dhe shkroi: “Kam menduar, Zoti
im, a ėshtė kjo fytyrė? Kjo mė ka tmerruar”.
Prodhuesit e kėtyre konservave me pjeshka nga kompania Safeway Traders Ltd e
siguruan zonjėn McMahon se prodhimi nė Kinė ėshtė i automatizuar dhe ėshtė e
pamundur qė njė pjeshkė e vetme t’i ketė shpėtuar kontrollit, shkruan “Sky
News”.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi