» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dua ta dish...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga BeLti prej Mon 24 May 2010, 11:35

Dua ta dish ketu te gjithe kalojne mire

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9589
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Adisa prej Mon 24 May 2010, 12:12

Dua ta dish se te gjith jan te mir
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 12:53

dua ta dish se un i rrespektoj te gjith nje soj dhe bashvendast dhe vllazrit dhe mortrat nga shqiprija po ashtu ku ka troje shqiptare
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 12:57

Klea.Love shkruajti:dua te dish se njeriu iken aty ku fryen era edhe interesi

dua ta dish klea se eki nje edukat shum te mir se ky postim asht me shum se ofendus po ti ki durim dhe besoj nuk bjen ne at nivel tu lumt llokume
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga princi prej Mon 24 May 2010, 13:05

dua ta dishh se te duaaaaaaaaaa
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9584
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 13:21

dua ta dish se te rrespektoj shum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10699
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 Jun 2010, 20:26

Dua ta dish se mendoj per ty B...

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Sun 06 Jun 2010, 20:41

dua ta dish se sdo te pres per shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 07 Jun 2010, 14:00

Dua ta dish se akoma te dua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 15:04

Dua ta dish se gjerat nuk shojn ashtu siq i mendojm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 15:09

dua ta dish qe hyra si gjithmon me shprese se do te shihja e ty,por se shoh te mundur kete se thjesht mungon deshira
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Jun 2010, 15:11

Dua ta dish se te kam xhan un ty e nuk dua te te shof te merzitur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Arjana prej Mon 07 Jun 2010, 15:13

dua ta dish se te kam shpirtushe une ty qe je kaq e mire
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 12:07

Dua ta dish se me qan zemra per ty

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 12:21

Dua ta dish se jam ne pritjen tende....eja
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 13:07

Dua ta dish qe mua s'me konvenon ashtu siq ti do

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 08 Jun 2010, 16:17

Dua te dish se nese nje dite anija e madhe perbuzet dhe mposhtet nga dallget e detit, mbase do te jete nje varke e vogel ajo qe do tu mbijetoje stuhive, por me nje force dhe fuqi, pothuajse te barabarte me anijen e dikurshme madheshtore.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10973
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:21

Se akoma te dua

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:18

se sjam e njejta siq isha dikur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dua ta dish...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi