» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”

Shko poshtė

Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 22:51

Rita Ora do shfaqet nė videon e re “Over”
Ne ju treguam javė mėparė qė shqiptarja Rita Ora do shfaqej nė videon e re “Over” tė rrepistit tė njohur Drake dhe tani po ju sjellim fotot e Ritės nga kjo
video.Kėnga ėshtė bėrė hit nė Amerikė dhe ėshtė hapi i parė qė Rita hedh nė tregun Amerikan tė muzikės.Ajo ka lidhur kontratė me RocNation tė Jay Z, kompani e cila po pėrgatit dhe albumin e saj muzikor.
Ndėrkohė, ne kemi mėsuar qė Rita ėshtė duke xhiruar njė
videoklip tė sajin dhe mezi presim tė shohim se ē’farė do tė sjellė, apo
nėse do tė transmetohet nė kanalet muzikore etj. Mė duket se mė nė fund
do ta kemi dhe ne njė shqipe nė MTV

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi